Незважаючи на зростання популярності безготівкових розрахунків карткою і послуги онлайн кредитування, як і раніше залишаються люди, які вважають за краще живі гроші і в разі їх нестачі звертаються за кредитом готівкою. У такій ситуації багатьох цікавить питання на яких умовах видають кредити в українських банках.

Станом на початок вересня кредит готівкою пропонують більше двадцяти українських банків. Середній термін кредитування за такими кредитами становить 3-5 років. Кожен банк регулярно розробляє і оновлює свої кредитні програми і вимоги до позичальників. Багато банків пом'якшують умови видачі кредитів, не вимагаючи довідки про доходи при оформленні кредиту. Але при цьому кредит оформляється на невеликі суми, які не можуть перевищувати 50 тис.грн. Якщо ж у позичальника є можливість надати довідку, що підтверджує суму доходів, то залежно від платоспроможності клієнта сума кредиту може досягати до 100-300 тис.грн.

Станом на 6 вересня банки пропонують такі умови кредитів готівкою:

  1. Альфа-Банк Україна. Максимальна сума кредиту до 100 тис.грн на строк до 4 років. Номінальна ставка за програмами кредитування готівкою коливається від 0,01% до 25% річних. Разові комісії за кредитами відсутні, а ось щомісячна комісія в залежності від програми може становити від 2,35% до 5%. У разі коли потрібен кредит без довідки про доходи, то максимальна сума кредиту становитиме до 50 тис.грн.
  2. ПриватБанк. Кредит готівкою видається на суму до 50 тис.грн. на термін до 2 років. Процентна ставка становить 45,08% річних. Разова комісія 4,59%. Щомісячні комісії на нараховуються. Кредити без довідки про доходи не видаються.
  3. ПУМБ. Максимальна сума кредиту становить 50 тис.грн як при наданні довідки про доходи, так і при її відсутності. Максимальний термін кредитування становить 4 роки. Номінальна ставка становить 0,01% річних, при цьому не варто забувати про щомісячної комісії в 3,99%.
  4. ОТП Банк. Кредит готівкою видається на термін до 5 років на суму до 200 тис.грн. Доступні кредити без довідки про доходи на суму до 50 тис грн. Номінальна ставка становить 36% річних. Без разової комісії. Щомісячна комісія складає 0,85%.
  5. Банк Кредит Дніпро. Кредити видаються до 5 років на суму до 75 тис.гривень як з довідкою про доходи, так і без її надання. Номінальна ставка становить 0,01% річних. При цьому щомісячна комісія може досягати 2,5-5%. Разова комісія не нараховується.
  6. УкрСиббанк. Кредит до 150 тис. грн. на термін до 5 років. Кредити без довідки про доходи не видаються. Номінальна ставка 77%. Щомісячна комісія - фіксована сума, яка становить 260 грн.
  7. Банк Форвард. Кредит до 50 тис.грн. з довідкою про доходи і без її надання. Термін кредиту до 4 років. Номінальна ставка 0,01%, комісія 3,99%.

Важливо також зазначити, що при виборі кредиту готівкою необхідно перевіряти інформацію про умови кредитування на сайтах банків через її регулярне оновлення.

У тому випадку, якщо потрібні гроші терміново, то отримати кредит можна не виходячи з дому і отримати його на банківську карту в режимі онлайн. Таку послугу надає онлайн сервіс кредитування, за допомогою якого можна вирішити свої фінансові труднощі всього за 15 хвилин.