Літо - сезон холодних напоїв і морозива. А в зв'язку з цим у багатьох людей починає боліти горло або долає нежить, і тоді виникає питання скільки коштує прийом ЛОР-лікаря.

Вартість прийому ЛОР-лікаря залежить від місця його прийому, а також від форми власності медустанови і від місця її розташування. Так, прийом лікаря в приватній клініці столиці обійдеться набагато дорожче, ніж прийом лікаря того ж профілю в невеликому містечку.

Коли потрібно звертатися до ЛОР-лікаря?

Отоларинголог є вузькопрофільним лікарем, і записуватися до нього на прийом потрібно при наступних симптомах:

  • при нежиті і закладеності носа;
  • біль або дискомфорт у вухах;
  • біль і першіння горла;
  • запалення лімфовузлів;
  • алергія та ін.

За статистичними даними найпоширенішими захворюваннями, з якими приходять до отоларинголога, є отит, тонзиліт, запалення мигдалин, розростання аденоїдів.

Направлення до ЛОР-лікаря може дати терапевт, але якщо Ви впевнені що потребуєте допомоги ЛОРа, то можете до нього записатися безпосередньо. При цьому варто пам'ятати, що прийом такого лікаря в частній клініці коштує недешево.

Скільки коштує прийом ЛОР-лікаря в приватній клініці?

Як вже говорилося раніше, вартість прийому ЛОР-лікаря залежить від форми власності клініки. Тому вартість послуг лікарів у приватній клініці, в тому числі і прийому ЛОР-лікаря, буде вище, ніж в бюджетних медустановах. Тільки первинний запис з реєстрацією в клініці і первинний огляд можуть коштувати близько 500 грн, а якщо пацієнту знадобиться проводити процедури, то похід в клініку може вилитися в кілька тисяч гривень. Крім дорожнечі у приватних клінік є багато переваг. Це і висококваліфікований персонал, і сучасне устаткування і високий сервіс обслуговування.

За матеріалами mycredit.ua, ціни на послуги отоларинголога в найпопулярніших приватних клініках Києва виглядають наступним чином:

  1. Клініка «MEDIKOM». У Києві розташовані три поліклініки мережі. Ціна одного відвідування отоларинголога 800 грн.
  2. Клініка «Беттертон» .Спеціалізірованний Лор-центр і Центр слуху. Чотири центри мережі в Києві. Вартість прийому отоларинголога 450 грн.
  3. Клініка «R + Medical Network». 2 клініки мережі в м.Київ. Вартість прийому ЛОР-лікаря 520 грн.

Скільки коштує прийом ЛОР-лікаря в державному медзакладі?

Згідно із законом медичне обслуговування в державних медустановах є безкоштовним, включаючи і послуги отоларинголога. Але є у таких установ і суттєві недоліки, такі як велика кількість пацієнтів, тривале очікування черги, обмежений графік прийому пацієнтів. Такі клініки страждають від нестачі медичного обладнання, а через це страждає якість обслуговування пацієнтів, що може привезти до постановки некоректного діагнозу.

Що робити, якщо терміново знадобилися гроші для відвідування ЛОР-лікаря?

Застуда, різке погіршення слуху або біль в горлі може здолати несподівано, і саме коли у людини немає грошей. У такій ситуації відкладати вирішення проблеми на потім може призвести до тяжких наслідків і закінчитися тривалою важкою хворобою. Щоб цього не сталося проблеми зі здоров'ям потрібно вирішувати оперативно, і в разі нестачі грошей важливо швидко знайти джерело фінансової допомоги.

Одним з найшвидших способів отримання грошей є займ онлайн в МФО. Це сучасний джерело фінансової допомоги, який допоможе отримати кредит на банківську карту вже протягом 15-30 хвилин з моменту звернення за кредитом. Заявка на кредит подається в режимі онлайн цілодобово, що дозволяє знайти гроші на лікаря в будь-який час і в будь-якому місці.