До початку навчального року залишилося менше місяця, і більшість батьків школярів замислюються про те, скільки буде коштувати зібрати дитину в школу.

За підрахунками мінімальна сума, яку потрібно витратити на збори дитини до початку навчального року складе не менше 1,5 тис.грн.

Щоб збори дитини до школи були фінансово комфортні сім'ї, їх потрібно планувати заздалегідь. Тому багато батьків дітей шкільного віку починають готувати свою дитину до школи задовго до закінчення літніх канікул.

Що входить в список витрат для школи?

Щоб спланувати фінансову частину зборів до початку навчального року батькам важливо визначитися зі списком необхідних покупок і обов'язкових витрат. У список основних продуктів будуть входити:

  • зошити і канцелярське приладдя. Залежно від класу, в який йде школяр, потрібні зошити різного об'єму, в середньому вартість зошитів (15 шт) обійдеться в 250 грн. Загальна сума за канцтовари складе 350 грн;
  • рюкзак або портфель. Найбільш актуальні витрати на такі товари для першокласників. Вартість рюкзака залежить від місця його покупки і від виробника, і в середньому становить близько 500 грн;
  • шкільна форма. Оскільки дітям молодших класів властиво швидко рости, розмір шкільної форми з кожним роком змінюється і через це є потреба щорічної покупки форми більшого розміру. Якщо купувати форму окремо, то сорочка обійдеться в 295 грн, а штани близько 500 грн.
  • форма для фізкультури. Як і в попередньому випадку спортивна форма вимагає заміни в зв'язку з потребою більшого розміру речей для школяра. Ціна спортивної форми в середньому обійдеться в 500 грн.
  • сезонне і змінне взуття. Вартість взуття на осінь і зиму залежить від якості і виробника. Якщо вибирати бюджетний варіант, то можна вкластися і в 350 грн, а ось ціна якісного взуття обійдеться не менше 1 тис.грн.

Загальна сума витрат на підготовку до школи залежить від ряду факторів. В основному ціна залежить від виробника товару, його якості і місця продажу. Якщо відправлятися за покупками в магазини, розташовані в центрі міста і вибирати брендові речі, то вартість шкільних зборів буде набагато дорожче, ніж при купівлі речей в інтернет-магазинах або на ринку. Тут вже вибирати батькам як збирати дитини і на яку суму розраховувати. Також на вартість речей впливає матеріал, з якого вони зроблені. Так, речі з синтетичних тканин будуть дешевше, але прослужать менше і будуть недовговічні у використанні. А речі з натуральних тканин (бавовна, шерсть і ін.) будуть коштувати дорожче, але в них дитині буде тепло і комфортно.

Щоб заощадити на покупках і купити якісні речі можна об'єднати зусилля з іншими батьками і організувати спільні покупки в інтернеті, тоді збори в школу дитину обійдуться дешевше, а якість товарів від цього не постраждає.

Де знайти гроші на підготовку до школи?

Підготовка дитини до школи - це досить витратний процес, і не всім батькам по кишені одягнути і взути дитину. У ситуації, коли потрібні гроші в кредит, може допомогти онлайн сервіс кредитування. Це те місце, де кожна людина може знайти для себе швидку фінансову допомогу і отримати кредит на карту. Кредит видається на простих умовах при подачі заявки через інтернет. Гроші по кредиту переводяться на банківську карту, що дозволяє відразу розрахуватися ними за покупки в інтернет-магазині і якісно зібрати дитину в школу.