Приблизно десять років тому банки спростили умови видачі кредитів і почали видавати кредити без довідок, вимагаючи лише документи, що засвідчують особу. Через десятиліття попит на такі кредити зріс, і зараз багатьох людей цікавить питання, де отримати кредит без довідок.

На сьогоднішній день на ринку кредитування крім банків, які борються за право бути кращими на конкурентному ринку з'явилися мікрокредітні організації (МФО) які вже встигли завоювати довіру багатьох українців, надаючи швидкі кредити на мінімальних вимогах до позичальника.

Джерела отримання кредиту без довідок

На сьогоднішній день основними джерелами отримання кредиту без довідок є:

  • банківські установи;
  • мікрофінансові організації (МФО);
  • цільове кредитування в інтернет-магазинах.

Щоб зрозуміти, який вид кредитування підходить в конкретному випадку, потрібно розібрати кожен з вищезазначених варіантів.

Кредит без довідок в банку

Часто на бігбордах українських міст, в інтернет просторі і по телевізору звучить реклама про привабливі пропозиції по банківських кредитах. У рекламі звучать анонси отримання кредиту без підтвердження платоспроможності. На практиці все виглядає дещо по-іншому, і кредити без довідок видаються лише постійним клієнтам, а якщо і зустрічаються лояльні умови кредитування, то тільки на мінімальні суми по кредиту, на недовгий термін і під високий відсоток. Перевагою даного виду кредитування є можливість «живого» спілкування з фахівцями за кредитами в банківському відділенні, надійність і безпека. Недоліком такого кредиту є низька ймовірність схвалення кредиту при відсутності довідок.

Мікрокредити без довідок про доходи

Кредитв МФО на думку багатьох позичальників є найоптимальнішим варіантом кредитування без довідок. Кредит в МФО видається без всякої паперової тяганини, і це зручно і вигідно для тих клієнтів, які не мають офіційного місця роботи, але при цьому забезпечені достатньою стабільним заробітком. Мікрокредит оформляється швидко, подати заявку можна через інтернет і вже протягом півгодини отримати необхідну суму грошей на банківську карту. При першому зверненні сума обмежується в середньому до 5 тис.грн., але при цьому позичальник отримує максимально вигідні умови кредитування під 0,01%.

Кредит без довідки про доходи в інтернет-магазинах

Деякі інтернет-магазини надають послугу покупки товару в кредит. Це дозволяє покупцям магазину придбати бажану річ саме в той момент, коли вона знадобилася, а для її покупки не вистачає коштів. Таким варіантом кредитування користуються багато людей. Даний кредит має ряд своїх особливостей. Наприклад, сума кредиту відповідає сумі товару в магазині. Для оформлення не потрібні довідки, надаються персональні дані, паспорт і ІПН. При цьому банк-партнер магазину, що видає кредит, може запросити додаткові документи для оформлення угоди.

Який варіант кредиту вибрати?

Потреба в кредиті може виникнути в самий невідповідний момент. І не завжди є можливість витратити час на відвідування банківського відділення, на вивчення кредитних програм і на спілкування з кредитним фахівцем. Коли справи йдуть саме таким чином, то рішення приходить само собою і їм стаємаксимально швидкий і простий спосіб - мікрокредит. В даному випадку позичальник отримує гарантований кредит без відмови, кредит без довідок і за короткий час.