Багато людей упереджено ставляться до купівлі речей, що були в експлуатації, представляючи їх зіпсований зовнішній вигляд або непрацюючий стан. Насправді є речі, які вигідно купувати «з рук», і на цьому можна пристойно заощадити.

Покупка б / у техніки

Це і є ті речі, які варто купувати в стані б/у. В даному випадку особливу увагу потрібно приділити зовнішньому вигляду товару. Адже часто трапляється так, що вже після покупки товару виявляється подряпина на задній частині товару, не вистачає якоїсь деталі та ін. В тому випадку, якщо б/у товар купується в магазині, то потенційний покупець має право його оглянути. Оглядати техніку потрібно уважно, перевіривши її роботу, переглянувши корпус з урахуванням дрібних деталей, перевірити її функціональність. Вирішити купувати річ потрібно після того, як переконаєтеся в її хорошому стані.

Купівля ювелірних прикрас б/у

Ювелірні прикраси, які вже були в експлуатації, також можна купувати. Перед покупкою прикраси теж важливо ретельно їх оглянути на відсутність будь-яких деформацій, на роботу замків на виробі. Тому як часто люди здають прикраси в ломбард через наявність пошкоджень або дефектів виробу. Віддавши перевагу б/у прикрасі, є шанс знайти унікальні раритетні речі, які можуть стати ексклюзивним подарунком або доповненням неповторного святкового образу. Правда і обійдуться такі придбання недешево.

Покупка весільного та вечірнього вбрання б/у

Часто люди не хочуть витрачати невиправдано великі гроші на разовий вихід в наряді. В інтернет просторі є сервіси, що дозволяють знайти гарні сукні на весілля чи якусь урочисту подію за приємною ціною і в хорошому стані. Також можна взяти сукню на прокат, така послуга надається не тільки приватними особами, а й престижними салонами, що допоможе виглядати приголомшливо за невеликі гроші.

Купівля транспорту «з пробігом»

Крім старих авто, які купуються в нашій країні частіше нових автомобілів, можна також купувати і інші транспортні засоби. До таких речей можна віднести велосипед, самокат, гіроскутер тощо. Перед покупкою товару також потрібно уважно його оглянути на відсутність дефектів, потертостей, наявності всіх деталей, відсутність сторонніх звуків при русі та ін.

Які речі не потрібно купувати в стані б/у?

Незважаючи на велику популярність речових магазинів формату «second hand», купити хорошу річ за прийнятну ціну в такому магазині вкрай складно. Часто в таких магазинах продаються товари з прихованими дефектами, зі специфічним запахом, а на нові речі встановлюється невиправдано висока вартість, і деколи вигідніше скористатися акційними пропозиціями на покупку в звичайних магазинах одягу.

Де знайти гроші на покупки?

Коли потрібно терміново купити новий наряд на раптове свято, або покупка була запланована в бюджеті, а виплату заробітної плати затримали, то знайти гроші терміново допоможе онлайн сервіс кредитування.

Тут можна взяти онлайн кредит на карту навіть на кілька днів до виплати черговоїзаробітної плати. Це зручно і вигідно, тому як перші кредити на сервісі видаються під 0,1%, а для оформлення потрібен тільки паспорт та ІПН.