Ніхто не застрахований від ситуації, в якій потрібно терміново знайти гроші, а часу для підготовки документів, необхідних для банківського кредиту, людина не завжди має в своєму розпорядженні. Щоб кредит став успішних способом вирішення проблеми потрібно встановити для себе кілька корисних правил при оформленні кредиту.

Коли людина має потребу в кредитуванні і при цьому обмежена часовими рамками, на допомогу приходить експрес кредит від МФО. Щоб кредит приніс позитивний ефект при його оформленні важливо користуватися наступними правилами:

  1. Розрахуйте свої фінансові можливості перед оформленим кредиту. Перед тим, як отримати кредит, потрібно продумати його повернення. Дане правило є найголовнішим правилом для позичальників, і йому потрібно слідувати як при зверненні за кредитом в банк, так і якщо потрібно отримати кредит в МФО на банківську карту. При розрахунку власних фінансових можливостей важливо враховувати всі фінансові ресурси, включаючи основний регулярний дохід і додаткові джерела заробітку. Не варто забувати і про видаткову частину фінансового бюджету разом з обов'язковими щомісячними платежами за комунальні послуги, за оренду квартири та ін.
  2. Ознайомтеся з декількома кредитними пропозиціями. Не поспішайте оформляти кредит у першій-ліпшій компанії. На онлайн сервісі кредитування позичальникові надається широкий вибір кредитних пропозицій від МФО, і якщо вивчити їх пропозиції, порівняти вимоги і умови кредитування, то це дозволить отримати кредит на максимально вигідних умовах.
  3. Перевірте МФО в фінансовому реєстрі. Незважаючи на гарну картинку сайту МФО не зайвим буде перевірити обрану МФО в Держреєстрі фінансових установ (nfp.gov.ua). Законодавство України та НБУ захищає права позичальників, і тому шахраї та інші сумнівні компанії не зможуть зареєструватися в даному Держреєстрі.
  4. Ретельно вивчіть умови кредитного договору. Важливим етапом при оформленні кредиту є вивчення кредитного договору та відмітка згоди з його умовами. Важливо розуміти, що при выдмітці своєї згоди з умовами договору він вважається укладеним і юридично рівноцінний договору, оформленого в паперовій формі. При вивченні договору важливо уважно прочитати його зміст, не випускаючи з уваги все примітки, написані дрібним шрифтом - в них можуть міститися важливі умовах, додаткові платежі і умови нарахування штрафів.
  5. Не допускайте прострочень по кредиту. Багато людей дуже сильно помиляються, вважаючи що затримка виплати кредиту в кілька днів не є критичною. Насправді не варто відкладати повернення кредиту навіть ненадовго. Адже це принесе нарахування додаткових відсотків по кредиту і погані записи в кредитну історію.
  6. Вказуйте достовірні персональні дані. Перед оформленням кредиту кожен позичальник заповнює анкету, в якій містяться персональні дані. Вкрай важливо надавати достовірну інформацію про себе, а для отримання кредиту потрібно використовувати тільки банківськукарту, оформлену на ім'я позичальника.
  7. Використовуйте кредитний калькулятор. Даний інструмент дуже зручний у використанні, і допоможе розрахувати підсумкову суму, яку потрібно повернути по кредиту. Для цього потрібно задати суму і термін кредиту і програма автоматично розрахує загальну суму до виплати.

Якщо при кредитуванні в МФО користуватися всіма переліченими правилами, то це дозволить отримати максимально позитивний ефект від кредитування без переплат, заробити позитивну кредитну історію і заслужити довіру кредиторів на майбутнє.