Для багатьох людей відпустка - це джерело сил і надхнення на час до наступної відпустки. Яскраві подорожі стають моральним перезавантаженням і ліками від втоми, а для багатьох - це єдина можливість провести час з сім'єю в неймовірно гарному місці. Саме тому важливим завданням стає знайти гроші на відпустку без шкоди для сімейного бюджету.

Кожна сім'я знаходить свої варіанти вирішення фінансової сторони питання по відпусці. Комусь вдається накопичити гроші на відпустку, а хтось знаходить джерело швидкого заробітку. Для того, щоб зібрати гроші на відпустку стало простіше і легше можуть допомогти наступні рекомендації:

  1. Визначтеся з сумою витрат. Потрібно прорахувати приблизну суму витрат на поїздку, з огляду на вартість проживання, транспортні витрати, витрати на харчування. Також важливо закласти в бюджет відпустки витрати на екскурсії, покупку сувенірів, розваги.
  2. Користуйтеся сайтами-агрегаторами. Для скорочення витрат на відпуску на відчутну величину використовуйте сайти-агрегатори, на яких можна відшукати цікаві тури значно дешевше пропозицій інших сайтів.
  3. Відкладайте гроші на відпустку заздалегідь. Не у всіх виходить справитися з цим завданням, однак починати накопичувати на наступну відпустку краще починати вже після закінчення чергової відпустки. Якщо відкладати щомісяця близько 10% від вартості наступного туру, то це дозволить накопичити потрібну суму грошей без особливих зусиль. А в разі відкриття для накопичення депозиту це ще й принесе додатковий заробіток у вигляді відсотків.
  4. Регулярно купуйте валюту. Для подорожі за кордон підготуйтеся завчасно, адже відшукати відразу всю суму в доларах США або в євро буде складніше, ніж накопичити її при щомісячному придбанні.
  5. Знайдіть додаткове джерело заробітку. Для того щоб знайти потрібну суму грошей для відпустки не всім вистачає суми накопичень, і тоді джерелом фінансування відпустки може стати додатковий заробіток. Найпоширенішими джерелами додаткового доходу ля багатьох стають реалізація непотрібних речей через інтернет, підробіток після основної роботи, здача в оренду гаража, квартири, дачі, авто і навіть побутової техніки та ін.
  6. Подорожуйте з друзями. Велика компанія близьких друзів - це не тільки веселий, але і дешевий відпочинок. Адже вирушаючи в поїздку компанією можна заощадити на дорозі, проживанні і харчуванні, розділивши всю вартість відпустки на всіх учасників подорожі.
  7. Зверніться за експрес кредитом онлайн. Не у всіх виходить накопичити потрібну суму на відпустку. Не порушувати побудовані плани і здійснити мрії дозволить послуга онлайн кредитування. На онлайн сервісі кредитування цілком реально отримати гроші в кредит на вигідних умовах і на короткий час. Адже багато компаній, пропозиції яких представлені на онлайн сервісі кредитування, надають перші кредити під 0,01%. Це дозволить реалізувати власні плани, отримавши кредит при мінімальній вартості користування позикою.

Запорукою успішного фінансування відпустки, незважаючи на джерело відшукання коштів на подорож, є грамотне планування видаткової і дохідної частин сімейного бюджету. Навіть кредит може стати приємним епізодом життя, якщо його успішно спланувати і вчасно виплатити.