Багато людей відмовляють собі в покупці потрібних товарів через те, що бояться брати кредит. Їх переконання, що кредит не може бути вигідним і багато кредитуючих компаній приховують додаткові платежі, насправді є не зовсім вірним, і знайти кредит на вигідних умовах і в потрібний момент, цілком можливо.

Чи можна взяти вигідний кредит?

Кожна людина при нестачі грошей і прийнятті рішення брати кредит задається питанням про його вигідність. Насправді оформити кредит на вигідних умовах може кожен позичальник.

Незважаючи на те, що кожна кредитуюча компанія надає кредит на платних умовах, зі встановленою процентною ставкою, короткострокові кредити в МФО є безпечними і надійними. Це пояснюється тим, що за короткий проміжок часу кредитування позичальник не ризикує втратити свою кредитоспроможність і стати заручником економічних змін в країні. На додаток до цього багато МФО надають перший кредит під 0,01%, що дозволяє кожному позичальнику отримати кредит на максимально вигідних умовах і без переплат. Оформивши такий кредит, єдиною запорукою вигоди від кредитування стане своєчасна виплата позичальником кредиту відповідно до умов кредитного договору.

Чи існують приховані платежі по кредиту?

Всі умови кредитування обов'язково прописуються в кредитному договорі, незважаючи на те в якому вигляді він буде укладений - в паперовому безпосередньо в офісі кредитуючої компанії або при оформленні позики онлайн. У разі оформлення кредиту в онлайн режимі текст кредитного договору міститься на сайті компанії.

Деякі компанії дійсно розміщують істотні умови договору (умови нарахування штрафів, додаткових комісій та ін.) в кінці договору, у примітках і дрібним шрифтом. Не всі позичальники уважно вивчають текст договору, прочитуючи його не до кінця з урахуванням всіх приміток. У підсумку позичальник підписує договір, погоджуючись на ті умови, з якими неознайомлений, що часто призводить до переплат по кредиту. Щоб уникнути подібного випадку перед підписанням договору важливо ретельно його вивчити і виключити можливість переплат по кредиту, не допускаючи випадків нарахування додаткових комісій і штрафів.

У яких випадках потрібно звертатися за кредитом?

Незважаючи на те, що мікрокредити з'явилися в нашій країні порівняно недавно, багато українців вже випробували цей зручний спосіб отримання швидкої фінансової допомоги і успішно його використовують. Послуга мікрокредитування стає в нагоді не тільки при здійсненні великих покупок, вона також буде доречна при вирішенні повсякденних фінансових питань при нестачі грошей до зарплати, для організації свята, для оплати комуналки і ін.

Як безпечно користуватися кредитом?

Щоб отримати максимальну користь від кредиту, потрібно дотримуватися наступних правил:

  1. Розраховуйте свої фінансові можливості. Максимальний термін кредитування в МФО становить 30-35 днів. У зв'язку з цим потрібно розраховувати свої фінанси в межах місяця, щоб забезпечити своєчасну виплату кредиту.
  2. Уважно читайте кредитний договір. Перед згодою з умовами кредитного договору переконайтеся в своїй готовності до їх виконання і в їх вигідності.
  3. Порівнюйте свої матеріальні можливості. Визначаючи суму кредиту порівнюйте її з Вашим реальним заробітком, щоб повертати кредит було також легко, як і його отримувати.

Де отримати вигідний кредит?

Найшвидшим і зручним способом отримання кредиту є онлайн сервіс кредитування. Тут зібрані найбільш рейтингові МФО, і кожен користувач сервісу може одночасно порівняти пропозиції кількох компаній і вибрати найвигідніший варіант для себе.

Розрахувати вартість кредиту допоможе кредитнийкалькулятор, який розміщений на сайті онлайн сервісу. Після вибору компанії сервіс дозволить автоматично оформити заявку на кредит і отримати кредит на карту в лічені хвилини.