Одна з вимог кредиторів для отримання кредиту - досягнення певного віку. Саме тому багатьох цікавить питання, зі скількох років видають кредити в Альфа-Банку.

Трапляється так, що людина відповідає всім параметрам для отримання кредиту але не відноситься до вікової категорії позичальників. Тому перед тим, як вирішувати оформляти кредит важливо дізнатися, в якому віці видають кредит в Альфа-Банку.

Кредитування від 16 років

У тому випадку, якщо людина не досягла мінімального віку позичальника, встановленого банком, то відмова по кредиту гарантована. В Альфа-Банку мінімальний вік позичальника становить 21 рік. Звернення за кредитами осіб молодше 21 року закінчитися гарантованою відмовою, включаючи і студентів від 16 до 21 років.

Крім досягнення мінімально допустимого віку позичальник повинен надати банку довідку, яка підтверджує офіційне працевлаштування зі стажем роботи не менше трьох місяців. Таким чином банк забезпечує відсіювання недобросовісних і неплатоспроможних клієнтів. Тому студенти віком 20 років, що має в якості доходу свою стипендію, навряд чи вдасться отримати схвалення в кредитуванні.

Кредит від 18 років і старше

Відповідно до чинного законодавства України отримання статусу повнолітнього віку підтверджується досягненням 18 років. Саме з досягненням 18 років і маючи паспорт людина має право звертатися за кредитом. Але як вже було зазначено вище, Альфа-Банк видає кредити від 21 року.

Дане вікове обмеження стосуєтьсяі кредитних карток. Тому щоб отримати кредитну картку від Альфа-Банку, потрібно досягти 21 року. Також для оформлення знадобиться надати довідку про доходи.

Для того, щоб отримати кредит від 18 років, потрібно відшукувати інші варіанти кредитування. Наприклад, ПриватБанк надає молодіжні карти з лімітом до 2 тис.грн. Такі карти доступні від 18 років.

Чи видає Альфа-Банк кредити особам старше 70 років?

Крім мінімального порогу, існує і максимальний віковий поріг, що обмежує коло позичальників. В Альфа-Банку максимальний вік, при досягненні якого можливо отримати кредит, становить 65 років.

Таким чином, люди старше 65 років не мають можливості отримати кредит в Альфа-Банку.

Де знайти кредит для студентів і пенсіонерів, якщо банк відмовив?

При відсутності можливості отримати кредит в банку, виникає питання, де знайти джерело кредитування студентам до 21 року і пенсіонерам після 65 років.

Найшвидшим, простим і безпечним шляхом вирішення питання з браком коштів стане кредит в МФО. Українці можуть отримати кредит онлайн на картку від 18 до 70 років, без надання довідок про доходи та про офіційне працевлаштування. Максимальна сума кредиту може досягати до 10-15 тис.грн, а перший кредит можна отримати в сумі до 5 тис.грн. під 0,01%. Для оформлення кредиту знадобиться тільки паспорт, ІПН і банківська карта, на яку надійдуть гроші по кредиту.