Багато людей змушені одночасно брати кредити в декількох банках. Щоб спростити собі життя і зробити процес кредитування більш легким багато хто задається питанням про об'єднання всіх взятих кредитів в один.

Для чого потрібне об'єднання кредитів?

Об'єднання кредитів, узятих відразу в декількох фінустановах, може звільнити людину від наступних незручностей:

  • позичальникові не потрібно стежити окремо за терміном погашення кожного взятого кредиту;
  • не потрібні додаткові тимчасові витрати для грошового переказу кожному кредитору або походу в кожне банківське відділення;
  • в разі виникнення форс-мажорній ситуації переговори про перегляд умов кредитування не потрібно вести з кожним кредитором.

Більш докладніше про об'єднання кредитів, можете пророкувати в нашому матеріалі - рефінансування кредитів (перекредитування кредиту).

Який банк може об'єднати всі кредити в один?

Якщо кількість взятих кредитів не перевищує трьох, а метою нового кредиту стане погашення всіх старих заборгованостей, то в такій ситуації цілком реально отримати кредит в банку. В даному випадку домовленість оформляється наступним чином:

  • Оформляється кредит в банку на загальну суму заборгованостей за раніше взятими кредитами (кредит на велику суму).
  • Кредити, взяті раніше в інших банках, об'єднується в один. За допомогою кредиту погашаються всі старі кредити.
  • З моменту оформлення об'єднаного кредиту позичальник має справу з одним кредитором.

Даний спосіб дозволить значно заощадити час, фізичні та фінансові витрати. Вся увага позичальника буде концентруватися на одному кредиті, а значить ймовірність прострочень по кредиту буде зведена до мінімальної. Крім цього даний спосіб має ряд наступних переваг:

  1. Позичальник зможе поліпшити свою кредитну історію за рахунок успішного виконання своїх кредитних зобов'язань і своєчасного повернення раніше взятих кредитів.
  2. У разі необхідності позичальник має більше шансів отримати додаткове кредитування.
  3. Витрачається мінімальну кількість часу і сил на контроль за кредитом.

Однак бувають випадки, коли банки відмовляють в послузі об'єднання кредитів в один. Причинами відмови можуть бути ряд фактів, які говорять про безліч відритих раніше кредитів, наявність прострочень і ін. В такому випадку позичальникові доводиться відшукувати альтернативний варіант вирішення проблеми із заборгованістю за раніше взятими кредитами.

Як об'єднати банківські кредити в кредит в МФО?

В якості альтернативного шляху вирішення зазначеної ситуації може стати оформлення мікрокредиту. такий кредит на сьогоднішній день видають безліч мікрофінансових компаній (МФО), які готові надати кредит онлайн на карту всього за 30 хвилин.

За допомогою даного способу кредити, раніше взяті в банку, можна закрити покроково, по черзі оформляючи і повертаючи кредити в МФО.

Виконання короткострокових кредитів в МФО дозволить швидко повернути старі борги і реабілітувати своє чесне ім'я позичальника, при цьому кредитна історія не постраждає.