Потреба в грошах може виникнути коли завгодно. І в тому випадку коли виникли фінансові труднощі пізно ввечері або вночі не зовсім зручно звертатися за допомогою до родичів або друзів. У такій ситуації багатьох цікавить питання, де знайти гроші цілодобово.

Завдяки появі в Україні послуг онлайн кредитування вирішити проблему з браком коштів і отримати кредит можна в цілодобовому режимі. Дана послуга дозволяє отримати кредит без спілкування з кредитором дистанційним способом. Популярність даної послуги безперервно зростає. У чому ж секрет успіху онлайн кредитування? Одними з головних причин зацікавленості українців у онлайн кредитах є можливість отримання своєчасної фінансової допомоги, без паперової тяганини, без вимоги особистої присутності позичальника для оформлення кредиту. Для того, щоб отримати кредит через інтернет досить просто мати доступ до інтернету, мати при собі оригінал паспорта та ІПН. Процедура оформлення кредиту проходить дуже швидко, і в середньому займає близько 15 хвилин. Онлайн сервіси кредитування працюють в цілодобовому режимі, що дозволяє подати заявку на кредит в будь-який час, не дивлячись на нічний період доби, на вихідний або святковий день.

Принцип роботи онлайн сервісу кредитування

Онлайн кредитування є відносно новою технологією, яка прийшла в Україну з Великобританії. Дана послуга полягає в віддаленому оформленні та дистанційній видачі кредиту. Забезпечують такими кредитами позичальників мікрофінансові організаціями (МФО). Такі кредити видаються в невеликих сумах і на короткий термін. Вимоги до позичальників при отриманні кредиту в МФО значно відрізняються від вимог при зверненні за банківським кредитом. Так, для оформлення кредиту не потрібно надавати довідки про офіційне працевлаштування, про свої доходи, а також шукати заставу або поручителя по кредиту. Для оформлення кредиту в МФО потрібні тільки два документа - паспорт та ІПН.

З огляду на попит на онлайн кредитування, банки також стали адаптувати власні кредитні програми до запитів своїх клієнтів, надаючи кредити в онлайн режимі і пом'якшуючи вимоги по кредитах.

Чому українці обирають онлайн кредити?

Багато українців сьогодні обирають онлайн кредити на банківську карту завдяки ряду переваг даної послуги:

  • онлайн сервіс кредитування працює цілодобово;
  • кредит видається громадянам України від 18 років;
  • для оформлення потрібен тільки паспорт та ІПН;
  • при зверненні за першим кредитом процентна ставка в багатьох МФО складе 0,01% в день;
  • максимальна сума першого кредиту може досягати до 3-5 тис.грн., при успішному поверненні кредиту в разі повторного кредитування максимальна сума кредиту може досягати до 15 тис.грн;
  • кредит можна повертати як в режимі онлайн, так і готівкою через термінал або касу банку.

МФО намагаються бути лояльніше до своїх клієнтів. Їх завдання - надати швидку фінансову допомогу на повсякденні витрати в будь-який час доби. З боку позичальника головним завданням є своєчасне виконання своїх платіжних зобов'язань за кредитом.