Кожен раз, звертаючись за кредитом, позичальник піддається ретельній перевірці банком на предмет його платоспроможності та відсутності боргів за раніше взятими кредитами. Наявність боргу по кредиту є для багатьох кредиторів підставою для відмови в новій позиці клієнта, а ось чи видають банки кредити боржникам, цікавить багатьох українців.

Дотримання платіжної дисципліни по кредитах для більшості банків є одним з ключових параметрів в ухваленні рішення по кредиту. Тому маючи борги по кредиту вкрай складно отримати кредит на вигідних умовах. Оскільки рішення по видачі кредиту приймається індивідуально по кожному позичальникові, найдоцільніше стане звернення до кредиторів, які видають кредити на більш лояльних умовах. Банками, готовими видати кредит боржникам, є:

 1. Альфа-Банк Україна. Максимальна сума кредиту - до 10 тис.грн. на термін від 3 до 36 місяців. Процентна ставка 25% річних.
 2. Банк Credite Agricole. Кредит до 20 тис.грн. під 36,34% річних. Термін кредитування - 3-36 місяців.
 3. ПриватБанк. Максимальний кредитний ліміт - до 50 тис.грн. Максимальний термін кредитування - до 24 місяців. Річна ставка 55,08%.
 4. Банк Глобус. Кредит до 50 тис.грн. під 90% річних. Термін кредиту - від 6 до 48 місяців.
 5. Concord Bank. Максимальна сума кредиту до 20 тис.грн. Відсоткова ставка 98% річних на термін від 3 до 24 місяців.
 6. Кредобанк. Кредит до 50 тис.грн. Ставка 53,99%. Термін 6-60 місяців.
 7. Ощадбанк. Відсоткова ставка 17,99% річних. Сума до 50 тис.грн. Термін кредитування - до 36 місяців.
 8. Піреус Банк. Кредит до 100 тис.грн. Ставка 13,99% річних. Термін кредитування від 12 до 48 місяців.

Кожен банк виставляє свої вимоги до позичальника, і щоб отримати кредит в одному банку буде необхідна застава, а інший може виставити вимогу про поруку. Як отримати гроші в кредит можна дізнатися на сайті кожного банку. Умови кредитних програм постійно оновлюються і оформити заявку на кредит можна в режимі онлайн і отримати кредит не виходячи з дому.

Як перевірити свою кредитну історію?

Щоб реально оцінити свої шанси на кредит корисно буде дізнатися свою кредитну історію. Кредитна історія кожного позичальника зберігається в Українському бюро кредитних історій (УБКІ). Кожен має право знати свою кредитну історію, отримати до неї доступ можна:

 • через сайт УБКІ. У розділі для позичальників докладно описаний порядок відправлення запиту по кредитній історії. Відповідь приходить листом на адресу прописки позичальника. Раз на рік даний запит для кожного позичальника є безкоштовним, позачерговийзапит буде платним, і складе близько 50 грн.
 • через мобільні додатки «Кредитна історія», Приват24 і ін. Даний запит є платним.
 • за допомогою спеціалізованих сайтів. Але при цьому варто переконатися в надійності сайту.

Як отримати кредит, перебуваючи в чорному списку?

У тому випадку, якщо позичальник виявився в чорному списку позичальників, шанси отримати кредит в банку мінімальні. У такій ситуації вирішенням питання відшукання грошей може стати:

 • кредит у ломбарді під заставу.
 • приватна позика.
 • кредит в МФО.

Якщо самостійно визначитися з варіантом кредитування не вдається, то можна звернутися за допомогою до кредитного брокера. Такий фахівець допоможе підібрати найбільш вигідний варіант кредитування з урахуванням всіх обставин позичальника.