Коли виникають труднощі з виплатою кредиту, то деяких людей цікавить можливість погашення кредиту за допомогою картки іншого банку.

На сьогоднішній день існує декілька варіантів погашення кредиту, включаючи оплату в касах готівкою, через термінал самообслуговування або в режимі онлайн за допомогою будь-якої банківської карти, в тому числі і за допомогою кредитної картки іншого банку. При цьому не варто забувати про нарахування додаткових комісій за здійснення фінансових операцій, вартість яких в залежності від фінустанови може досягати до 5% від суми.

Чим загрожує невиплата кредиту?

Відповідальність позичальника за невиконання зобов'язань, передбачених кредитним договором, зокрема за несвоєчасну виплату кредиту відповідно до встановленого графіка, може проявлятися у вигляді наступних наслідки:

  • нарахування штрафів і пені
  • занесення негативних характеристик в кредитну історію
  • вирішення питання зі стягненням боргу за кредитом в судовому порядку
  • арешт майна
  • стягнення застави.

Чи можна не платити кредит на законних підставах?

Деякі позичальники перед тим, як отримати кредит, цікавляться питанням як не платити кредит на законних підставах. Відповіддю на таке питання є такі обставини, які дозволяють призупинити виплату кредиту:

  • визнання позичальника банкрутом. Така причина позбавлення можливості платити кредит має істотний недолік - банкрут позбавляється права брати кредит протягом найближчих п'яти років;
  • втрата банком ліцензії. В такому випадку борги по кредиту можуть бути анульовані.

Як швидко погасити кредит новим кредитом?

Для отримання кредиту в банку часто необхідний резерв додаткового часу, набір документів, що підтверджують платоспроможність і відсутність боргів по старих кредитах. На жаль, не всі банки будуть видавати кредит з метою погашення кредиту в іншій фінустанові - для них подібна угода буде супроводжуватись високим ступенем ризику, який можуть собі дозволити не всі банки.

Коли схвалення банківського кредиту не отримати, на допомогу приходить швидкий онлайн сервіс кредитування. Даний сервіс покликаний допомогти позичальникам, які опинилися в скрутному становищі і потребують швидкої фінансової допомоги. Гроші в кредит видаються практично кожному, хто звернеться. Кредит переводиться на існуючу банківську карту позичальника.

При оформленні кредиту не потрібно доводити і підтверджувати цільове призначення кредиту, а це означає, що виданим кредитом позичальник може розпоряджатися так, як йому заманеться, включаючи і напрямок кредитних коштів в рахунок погашення боргу за іншим кредитом.

Для оформлення кредиту з документів позичальникові необхідно надати паспорт та ІПН, мати банківську карту і мобільний телефон для зворотного зв'язку.