Сімейний бюджет багатьох українців щомісяця страждає від низки непотрібних покупок, які заважають накопичити гроші.

Які покупки є марними?

Найбільш поширеними витратами, яких можна уникнути і домогтися успішного планування сімейного бюджету, є:

  1. Суботній вечір «у відриві». У буденній суєті люди звикли розчинятися в роботі, а ввечері вести звичний розмірений спосіб життя. Вихідні для багатьох людей, зокрема для молодого покоління, проходять часто весело. Багато молодих людей по суботах часто відвідують нічні клуби, кафе, розважальні комплекси. У таких місцях відпочинку непомітно витрачаються пристойні суми грошей. З таким успіхом можна витратити всю зарплату і залишитися «на мілині». Щоб цього уникнути найкраще встановлювати ліміт витрат і намагатися його не перевищувати.
  2. Шопінг для настрою. Деякі люди, зокрема молоді жінки, для покращення настрою відправляються в магазин за оновленням гардеробу. Спонтанні покупки не призводять до отримання позитивного результату, а особистий бюджет помітно виснажується. Щоб уникнути покупки непотрібних речей важливо виключити поспіх у виборі товару. Перед походом на шопінг важливо оцінити свій реальний гардероб, зрозуміти які речі Ви вже не зможете носити, які Вам набридли, а яких речей по-справжньому в гардеробі не вистачає.
  3. Купівля зайвої кількості косметики. Велика кількість косметичних засобів купується представницями слабкої статі після привабливою реклами або рекомендації подруг. В результаті популярний крем від розтяжок, набори для догляду за шкірою, всілякі комплекси для краси стають незатребуваними і залишаються стояти на полицях, а грошей на придбання витрачаться чимала кількість. Щоб уникнути подібних розтрат варто купувати тільки перевірені засоби, які використовуються регулярно особисто Вами і в порівнянних з обсягами споживання кількостях.
  4. Відмова від домашнього обіду. Щоб відволіктися від роботи, офісної суєти і спробувати що-небудь смачне, багато людей не беруть з собою обід з дому, а відправляються обідати в кафе. Це дозволяє їм розважитися, морально розвантажитися смачно пообідати, але при цьому нерозумно витратити гроші. Систематичне відвідування обідів в кафе може «з'їдати» пристойну частку особистого бюджету. Ще одним недоліком харчування кафе є ризик отруїтися неякісною їжею. Щоб уникнути подібних ситуацій, краще готувати обід самостійно. Це гарантовано забезпечить вас здоровою та безпечною їжею і дозволить заощадити пристойну суму грошей.
  5. Витрати на шкідливі звички. Всі знайомі зі статистичними даними про обсяги витрат на шкідливі звички. Завзяті курці знають це і все одно відправляються за черговою пачкою сигарет день у день. Далеко не кожному це вдається, але якщо замінити куріння іншим захоплюючим заняттям (спорт, читання книги, перегляд відео та ін.), то це принесе користь не тільки для здоров'я, але і для особистого бюджету.

До чого може привести відмова від непотрібних покупок?

Перед тим, як вирішуватись на будь-яку покупку важливо реально оцінити її доцільність. Якщо Ви навчитеся приймати по-справжньому зважені рішення, і купувати тільки потрібні речі, про які Ви дійсно мріяли, і які були Вам необхідні, то це допоможе правильно планувати бюджет і навчитися досягати поставлених цілей.

У прагненні за мрією щоб знайти гроші до зарплати може допомогти кредит онлайн, який видається в режимі онлайн на банківську карту.

Порівняти кредитні пропозиції декількох компаній, розрахувати вартість кредиту і отримати кредит онлайн на найвигідніших умовах допоможе онлайн сервіс кредитування, на якому зібрані найбільш рейтингові пропозицію від МФО.