Життєвий ритм людей безперервно прискорюється разом з темпами розвитку сучасних технологій. Разом з тим люди все частіше стали потребувати швидкий спосіб вирішення фінансових проблем.

Останнім часом взяття кредиту для багатьох українців стало звичним явищем. Адже не кожен може собі дозволити придбати потрібну річ для побуту виділивши відразу всю суму на покупку, а кредит дозволяє це зробити завдяки доступним умовам споживчого кредитування.

Незважаючи на необхідність в кредиті не кожна людина може витратити час на багаторазове відвідування банку для оформлення кредиту, а також приділити час на збір необхідних документів для банку. Щоб полегшити життя таким людям і щоб вони змогли отримати швидкий кредит в Україні були створені спеціальні онлайн сервіси кредитування. Даний спосіб вирішення матеріальних проблем дозволяє витрачати мінімум часу для отримання грошей в кредит.

Далеко не всі люди довіряють рекламі, і щоб переконатися в доцільності звернення за швидкими кредитами варто розглянути кілька найпоширеніших способів їх отримання.

Що розуміють під швидким кредитом?

Під швидким кредитом розуміють такий кредит, який може отримати кожен українець у віці від 18 років за максимально короткий проміжок часу. Особливістю таких кредитів є невеликі суми позики і короткий термін кредитування, протягом якого позичальник зобов'язується повернути кредит. Так, перший експрес кредит в МФО в середньому не може становити більше 3-5 тис.грн, а термін кредитування може досягати до 30 днів. Багато компаній надають перший кредит на максимально вигідних умовах при ставці в 0,01% в день.

На сьогоднішній день найпоширенішими способами отримання швидких кредитів є:

  • споживчий кредит в банку;
  • кредит готівкою в МФО;
  • банківська кредитна картка;
  • кредит у ломбарді під заставу;
  • кредит онлайн в МФО на банківську карту.

Чи можна швидко отримати споживчий кредит в банку?

Банки адаптуються до попиту на швидкі кредити і безперервно розробляють програми кредитування з більш лояльним ставленням до клієнтів, скороченням часу оформлення і видачі кредиту. Такі кредиту видаються на більш простих умовах, але сума таких кредитів завжди невелика і складає до 50 тис.грн.

Більшість банків не дивлячись на обіцянки видати кредит швидко проводять ретельну перевірку клієнта, і тоді видача кредиту затягується на кілька днів. У такому випад банківський кредит уже важко назвати швидким.

Кредит готівкою в МФО як варіант швидкого кредиту

На сьогоднішній день такий кредит користується великою популярністю у багатьох українців. Процес обробки заявки в офісі компанії займає не більше півгодини, а для отримання кредиту клієнт повинен виконати мінімальний набір вимог. Кредит видається без будь-яких довідок, поручителів і застави. Лояльно МФО ставитися також до кредитної історії позичальника, яка не завжди бездоганна, і може бути зіпсована боргами по старих кредитах або порушенням платіжної дисципліни.

Кредити готівкою в МФО видаються на невелику суму і на короткий термін, який в деяких випадках на прохання позичальника може бути продовжений шляхом оформлення пролонгації.

Кредит онлайн на карту за 15 хвилин

Найшвидшим і простим способом отримання кредиту на карту є кредит онлайн на карту в МФО. Заявка на такий кредит оформляється в режимі онлайн, а рішення по кредиту приймається в автоматичному режимі і займає близько 15 хвилин. Для отримання кредиту достатньо мати паспорт, ІПН і банківську карту, на яку будуть переведені гроші по кредиту.

Кредити в МФО видаються на простих умовах, а це говорить про високу ймовірність схвалення заявки на кредит. Отримати кредит через інтернет може практично кожен, хто звернувся. Для цього достатньо заповнити заявку на кредит, дочекатися рішення, відзмітитисвою згоду з умовами кредитного договору і тут же отримати кредит на карту.