Свято 8 Березня асоціюється у багатьох людей з весною, ніжністю, квітами і позитивними емоціями. Це той день, коли всі чоловіки зосереджують всю свою увагу на жінках і прагнуть подарувати їм такий святковий день, який запам'ятається надовго. І тому кожен чоловік задається питанням що подарувати жінкам на 8 березня.

Який подарунок піднести жінці на 8 березня?

При виборі подарунка для жінки, будь вона мамою, донькою або коханою жінкою для чоловіка, важливо враховувати її смаки і загальне ставлення до життя. Всіх жінок можна розділити на два типи - прагматичних і романтичних.

Прагматики люблять все планувати заздалегідь, продумувати кожен крок. Це стосується і вибору подарунка для такої жінки - він повинен бути практичним і корисним для неї. І в такому випадку не зайвим буде поцікавитися про подарунок у неї самої, тоді ефект від дарування буде позитивним.

Для романтичних натур більше важливий не сам подарунок, а спосіб його подачі, оформлення, також важлива атмосфера, створена для свята. Для таких жінок буде приємно отримати сюрприз в якості подарунка, бути запрошеною на романтичне побачення, сценарій якого продуманий з урахуванням її смаків і побажань.

Незважаючи на те, що всі жінки різні, гарантовано корисним і бажаним подарунком для кожної жінки стане:

  • Косметика, засоби по догляду за шкірою.
  • Парфуми.
  • Ювелірні прикраси.
  • Сумка.
  • Засоби по догляду за тілом.

Коли всі перераховані подарунки вже випробувані залишається знайти оригінальний варіант подарунка. у якості незвичних, але оригінальних подарунків для жінок на 8 березня можуть стати:

  • Сертифікат з улюбленого магазину, салону краси, фітнес-центру.
  • Сертифікат на безкоштовне відвідування семінару або майстер-класу.
  • Абонемент на курс занять з особистісного росту або розвитку бізнесу.
  • Квитки на концерт улюбленого виконавця і ін.

При виборі подарунка корисно буде дізнатися переваги жінки, її захоплення, хоббі та слабкості. Тоді дарувальник може домогтися отримання подвійного позитивного ефекту від вручення подарунка.

Як вибирати подарунок?

Головне, що варто не практикувати при виборі подарунка, це не зупинятися на таких банальних презентах, як сковорідки, каструлі і інша начиння для кухні. Такий подарунок може образити жінку, яка крім того, що хороша господиня, є ще і красивою жінкою, успішної бізнес-леді і люблячою мамою, дружиною або нареченою.

До вибору подарунка варто підходити індивідуально. Якщо заздалегідь розпитати про її захоплення, мрії та бажання, то це може допомогти вгадати подарунок.

Коли немає грошей на подарунок

Коли з подарунком визначилися, а його вартість перевищує допустимий бюджет свята, важливо відшукати варіант швидкого відшукання грошей. Виходом з такої ситуації може стати кредит онлайн на банківську карту. МФО видають кредити на простих умовах, щоб кожен чоловік мав можливість привітати жінок з 8 березня.

Щоб вибрати МФО і отримати кредит на карту необхідно зайти на сайт онлайн кредитування, і за допомогою кредитного калькулятора вибрати найбільш вигідну програму від однієї із запропонованих компаній. Після вибору МФО подається заявка на кредит із зазначенням персональних даних, паспорта та ІПН. Після подачі заявки програма перевіряє позичальника і приймає рішення по кредиту. Після схвалення кредиту позичальник підписує електронний вид договору і отримує гроші на карту.