Люди, які мають низький рівень заробітку, часто стикаються з проблемою отримання кредиту. Банки не довіряють позичальникам, які мають мінімальний рівень зарплати, і відносять їх до ризикованої категорії позичальників, які можуть заборгувати виплату кредиту.

Незважаючи на це, людина з невеликою зарплатою може раптово зіткнуться з нестачею коштів на термінову покупку ліків, на лікування, на терміновий від'їзд в інше місто і багато іншого. У таких випадках важливо відшукати реальне джерело фінансової допомоги за максимально короткий проміжок часу.

Кредит в банку при мінімальній заробітній платі

Деякі банки готові піти на зустріч своїм клієнтам, і видають кредит навіть при мінімальній заробітній платі. При цьому позичальник повинен підтвердити документально своє офіційне працевлаштування та інформацію про доходи за останні півроку. Крім обов'язкових документів (паспорт, ІПН) додатково в якості гарантії повернення кредиту банки можуть зажадати надати заставу або поручителя.

Найвигіднішими банківськими пропозиціями на зазначених умовах кредитування є наступні банківські програми:

  1. Альфа-Банк Україна. Споживчий кредит на суму до 100 тис.грн. під 22% річних.
  2. Аркада. Іпотечний кредит до 350 тис.грн. зі ставкою в 14%.
  3. Кредобанк. Споживчий кредит до 50 тис.грн. під 21,99% річних.
  4. ТАСКОМБАНК. Споживчий кредит на суму до 20 тис.грн. під 24% на рік.

Поширеною практикою в банках є надання людям з мінімальними доходами кредиту з забезпеченням. Забезпеченням кредиту найчастіше виступає:

  • застава. В якості застави зможе бути оформлений будинок, квартира, гараж або навіть земельна ділянка, власником якого є позичальник.
  • поручитель. У разі втрати платоспроможності позичальника поручитель бере на себе відповідальність за виплату кредиту.

Кредит в МФО з мінімальною заробітною платою

Мікрофінансові організації (МФО) відносяться більш лояльно до своїх клієнтів, і готові надати фінансову допомогу категоріям позичальників, які мають невеликий заробіток. Кредит видається без підтвердження офіційного працевлаштування, тому отримати кредит на карту можуть і студенти, і пенсіонери, і жінки в декретній відпустці, які живуть на соцвиплати.

Головними аргументами на користь кредиту в МФО є:

  • кредит оформляється протягом 15 хвилин в режимі онлайн, не відриваючись від своїх повсякденних турбот.
  • позичальникові не знадобиться збирати купу документів, щоб підтвердити свою платоспроможність.
  • гроші по кредиту переводяться на банківську карту відразу після схвалення кредиту.

При виборі кредиту в МФО варто пам'ятати, що кредити для нових клієнтів видаються на обмежені суми. Отримати більш великий кредит можна тільки в статусі постійного клієнта компанії, який успішно виконує свої боргові зобов'язання.