З кожним роком на ринку кредитування збільшується кількість кредиторів, видів кредитів, програм кредитування. Вибрати правильний кредит самостійно і отримати його схвалення виходить не у всіх потенційних позичальників, особливо коли мова йде про позичальників із зіпсованою кредитною історією.

Для чого потрібна допомога в отриманні кредиту?

Люди, які наробили помилки в минулому і заборгували за старими кредитами, порушили терміни оплати позики і мають «чорну мітку» в своїй кредитній історії потребують сторонньої допомоги для отримання нового кредиту. Така допомога може дозволити:

  • Проаналізувати нинішній рівень розвитку ринку кредитування.
  • Порівняти послуги найнадійніших кредитую чих компаній.
  • Знайти реальні відгуки від досвідчених позичальників.
  • Отримати кредит в статусі безробітного.
  • Провести моніторинг акцій, спецпропозицій і знижок від надійних кредиторів.
  • Автоматизувати пошук вигідного кредиту виходячи із запиту клієнта.
  • Підібрати найвигідніші варіанти кредитування.
  • Отримати реальну допомогу боржнику із зіпсованою кредитною історією.

Де отримати реальну допомогу по кредиту?

Часто рішення вибрати кредитора самостійно перетворюється в марнування часу. Полегшити процес вибору кредитора і допомогти отримати кредит покликані такі фахівці:

  • Кредитний брокер. Виступають посередниками між позичальником і кредиторами. Найчастіше вартість послуг брокера визначається як відсоток від суми кредиту, який завдяки брокеру вдається отримати. Кредитні брокери допомагають отримати кредит в статусі безробітного, з поганою кредитною історією, але вартість їх послуг досить висока, і не кожен потенційний позичальник має можливість звернутися до такої допомоги.
  • Приватні кредитори. Надають позичальникам гнучку систему знижок не кредити, можливість індивідуального підбору вигідних умов кредитування. Такими кредиторами є небанківські організації, які крім допомоги у виборі вигідного кредиту допомагають отримати кредит за 1 день.

Одними з найпопулярніших представників приватних кредиторів є мікрофінансові організації. Вони швидко видають кредити при мінімальній кількості документів. МФО видають кредити протягом півгодини при виконанні простих вимог до позичальника. Знайти найвигіднішу пропозицію по кредитах дозволяє кредитний калькулятор, який автоматично забезпечує відбір найбільш вигідних кредитних пропозицій виходячи з запитів позичальника за ціною і терміну кредитування.

Який з варіантів допомоги вибрати вирішувати позичальнику, але при цьому важливо врахувати такий нюанс: кредитний брокер може бути зацікавлений в оформленні кредиту з певним кредитором і оцінка вигоди кредитування може не відповідати дійсності. Онлайн сервіс кредитування містить безліч кредитних пропозицій від МФО, а підбір вигідного варіанту по кредиту для кожного позичальника виконує програма виходячи із запиту клієнта.