Наявність прострочень по кредиту завжди негативно позначається на репутації позичальника. Це заважає отримати фінансову допомогу в непередбаченій складній ситуації, яка може виникнути раптово.

Виправити ситуацію із заборгованістю можна при використанні таких способів:

  1. Виконувати умови кредитного договору, і вчасно вносити платежі.
  2. Оформити мікрокредит і з його допомогою виправити свою репутацію у виконанні кредитних зобов'язань;
  3. Звернутися в компанії, які видають кредит навіть при наявності заборгованості.

Перший спосіб є найбільш правильним рішенням і основою для формування бездоганної репутації позичальника. Але часто трапляються такі ситуації, які не можна передбачити. Це і раптова поломка автомобіля, і необхідність термінового дорогого лікування та багато іншого. Такі обставини накладають відбиток на виплату кредиту і утворюється заборгованість. В таких обставинах не варто сумувати, адже завжди можна знайти вихід з проблемної ситуації, і отримати кредит.

Де дають кредит при наявності боргу по відкритому кредиту?

На початку пошуку виходу з проблемної ситуації варто для себе усвідомити, що банки не дають кредити при наявності боргів за відкритими кредитами. Відомості по простроченнях і боргах позичальника зберігаються в його кредитній історії, і при її перевірці банк матиме підстави відмовити в кредиті.

У ситуації, що склалася отримати кредит можна в ломбарді, у приватних осіб або в мікрофінансовій організації (МФО). Ломбард взамін на кредит вимагатиме в заставу цінну річ, з якою позичальник буде змушений розлучитися в разі несвоєчасної виплати кредиту. Похід до приватних кредиторів залишається ризикованим варіантом кредитування, оскільки взаємини нічим не регламентуються, часто гроші видаються без підписання договору, що тягне за собою юридичну незахищеність позичальника. Що стосується кредитів в МФО, то вони видаються на прозорих умовах і з дотриманням вимог законодавства. Кредит в МФО можна отримати навіть при наявності заборгованості та зіпсованої кредитної історією.

Як отримати кредит в МФО при наявності заборгованості?

У МФО більш лояльно, ніж в банках, відносяться до кредитної історії позичальника. Головне при зверненні за кредитом вибирати ту компанію, в якій у Вас відсутні борги по кредиту. Щоб отримати кредит в МФО онлайн потрібно виконати наступні дії:

  • Знайти відповідного кредитора за допомогою онлайн платформи. Для цього потрібно зайти на сайт онлайн сервісу кредитування і скористатися кредитним калькулятором. При введенні суми і терміну по кредиту програма підбере кілька пропозицій від найбільш рейтингових МФО, з яких буде легко вибрати оптимальний варіант кредиту.
  • Пройти реєстрацію. На сайті обраної компанії необхідно заповнити анкету із зазначенням даних про себе, надати дані паспорта та ІПН.
  • Відправити заявку на кредит. Після авторизації на сайті обраної компанії подається заявка на кредит на необхідну суму і термін.
  • Дочекатися рішення по кредиту і підписати кредитний договір. В середньому рішення приймається протягом 5-10 хвилин, після чого позичальнику надається до підписання електронний вигляд кредитного договору, який рівноцінний паперовій формі домовленості.
  • Отримати гроші на банківську карту. Після підписання договору гроші переводяться на банківську карту позичальника, прикріплену до заявки на кредит.

Важливо відзначити, що картка повинна бути видана на ім'я позичальника і обслуговуватися в одному з українських банків. Кредит в МФО дозволить не тільки знайти гроші в стислі терміни при наявності заборгованості, але і допоможе виправити свою кредитну історію і заповнити її позитивними даними про позичальника.