У гонитві за досконалістю багато жінок прагнуть поліпшити свою зовнішність за допомогою пластичної хірургії. Не дивлячись на причини даного рішення, часто представниць слабкої статі цікавить питання про можливість отримання кредиту на пластику.

Для отримання грошей на пластичну операцію багато хто думає про банківський кредит, в той час як кредити на достатню суму надають і мікрофінансові організації (МФО) за простішою процедурою.

Яка вартість пластики в Україні?

Вибираючи місце для проведення пластичної операції важливо вибрати надійну і перевірену клініку з досвідченими фахівцями. При виборі лікаря варто вивчити відгуки клієнтів і рекомендації фахівців. Другим параметром відбору є ціна операції.

Вартість послуг в провідних українських клініках пластичної хірургії коливається в наступних межах:

- Збільшення розміру грудей - 46-80 тис.грн.

- Видалення рубців - 1500-2000 грн.

- Підтяжка шкіри обличчя - 26-54 тис.грн.

- Ліпосакція - 20-35 тис.грн.

Вибравши місце для проведення процедури, варто задуматися про місце отримання кредиту, умов кредитування і вимог кредитора.

Кредит в банку на пластичну операцію

Банки передбачають видачу кредиту на пластику. Кредит оформляється як кредит на лікування або як нецільовий споживчий кредит. Для можливості отримання кредиту позичальникові потрібно буде підготувати пакет документів, що підтверджує його платоспроможність, а в деяких випадках банки вимагають надати поручителя або оформити заставу. Незважаючи на всі старання, клієнт може отримати відмову без пояснення причин такого рішення.

Найактуальнішими кредитними пропозиціями в банках є:

  1. Альфа-Банк Україна. Кредит до 500 тис.грн на строк до 4 років. Ставка 19,99% річних. Вікова категорія позичальника 23-70 років, вимога наявності трудового стажу не менше 3 місяців.
  2. ПриватБанк. Кредит до 50 тис.грн на строк до 2 років. Річна ставка 32,4%. Видача кредиту від 18 років при наявності картки ПриватБанку, з наданням паспорта та ІПН.
  3. ІдеяБанк. Максимальна сума кредиту може становити до 200 тис.грн, а максимальний термін кредитування - до 5 років. Ставка 37% річних. Вік 23-70 років, наявність прописки, паспорту та ІПН.
  4. ПУМБ. Кредит до 200 тис.грн на строк до 4 років. Ставка 29,7% річних. Вік 25-70 років, трудовий стаж від 6 місяців, наявність паспорта та ІПН.

Таким чином, для більшості банків необхідно надати достатні гарантії повернення позикових коштів, для документального підтвердження яких знадобиться час. Коли часу і потрібної кількості документів позичальник не має в своєму розпорядженні, на зміну банківського кредиту приходить кредит в МФО.

Кредит на пластичну операцію в МФО

МФО можуть видати кредит на пластику позичальникам від 18 років. Найбільш вигідними і надійними пропозиціями є програми наступних компаній:

  1. MyCredit. Кредит до 10 тис.грн на строк до 30 днів. Ставка 1,66% в день.
  2. MoneyVeo. Кредит до 15 тис.грн на строк до 30 днів. ставка 1,6% в день.
  3. Alex Credit. Кредит до 10 тис.грн. на термін до 45 днів. Щоденна ставка 1,7%.
  4. Dinero. Кредит до 15 тис.грн. Термін до 3 днів. Ставка 0,49% в день.
  5. Miloan. Кредит до 12 тис.грн. Термін кредитування до 30 днів. Ставка 1,7% в день.

Кредити видаються в онлайн режимі при заповненні заявки на кредит і наданні паспорта, ІПН і даних особистої банківської карти. Поручителів, застав і довідок про доходи не вимагається.