Трапляється так, що навіть одне прострочення у виплаті кредиту стає перешкодою в отриманні нової позики. Причинами затримок виплати кредиту не завжди стають умисні дії позичальника - часто прострочення трапляється через поважні причини (затримка виплати зарплати, трата всіх грошей на лікування тощо). Незважаючи на це факт затримка виплати по кредиту вже сталася і заноситься в кредитну історію позичальника.

Де можна отримати кредит без перевірок кредитної історії?

Альтернативним варіантом отримання кредиту при наявності негативних характеристик в кредитній історії може стати:

 • Кредит під заставу в ломбарді.
 • Приватний займ.
 • Банківський кредит.
 • Кредит в МФО.

У разі ломбарду, приватної позики і МФО до уваги не беруться минулі помилки позичальника в його кредитної історії. Але кожен варіант кредиту має свої переваги і недоліки. Щоб отримати кредит в ломбарді позичальникові необхідно надати в заставу цінну річ, якої може не завжди виявитися в наявності. Приватний займ часто не оформлюється документально, що несе в собі ризик юридичної незахищеності позичальника. Щоб отримати кредит в банку буде потрібно підтвердити свою готовність до виплат, підтверджуючи це великою кількістю документів. Кредит в МФО видається за спрощеною процедурою, але на короткий термін і порівняно невелику суму.

Які МФО видають кредити без перевірки кредитної історії?

На сьогоднішній день на Україні працює безліч МФО. Щоб було простіше визначитися з вибором компанії і отримати кредит легко, краще за все звернеться на онлайн сервіс кредитування, де зібрані найпопулярніші і перевірені пропозиції по кредитах. Провідними лідерами кредитування є:

 1. MyCredit. Кредит до 10 тис.грн. Процентна ставка 1,6% в день. Термін кредиту до 35 днів.
 2. MoneyVeo. Кредит до 15 тис.грн. Ставка 1,6%. Термін кредитування 1-30 днів. Можливість пролонгації.
 3. Dinero. Кредит до 15 тис.грн. Щоденна поцентная ставка 0,49%. Максимальний термін кредитування - до 30 днів.
 4. CreditPlus. Кредит до 10 тис.грн. на 3-30 днів під 1,8% в день.
 5. TopCredit. Кредит до 7 тис.грн. на термін до 10 днів. Ставка 1,9%.
 6. Miloan. Кредит до 12 тис.грн. на термін до 30 днів під 1,7% в день.
 7. БистроЗайм. Сума кредиту до 10 тис грн. Термін кредиту до 3 днів. Ставка 2%.

Як отримати кредит онлайн в МФО?

Щоб отримати кредит онлайн на банківську карту неободимо виконати 4 простих кроки:

 1. Зайти на сайт сервісу кредитування і порівняти кредитні пропозиції компаній. Вибрати найбільш прийнятний варіант.
 2. Подати заявку на кредит. Після вибору компанії зайти на її сайт через автоматичні посилання і подати заявку на кредит.
 3. На сайті компанії занести дані про себе в заявці на кредит. Після заповнення заявки вона потрапляє в обробку приймається рішення по кредиту.
 4. Після розгляду заявки позичальника повідомляють про рішення. Якщо заявка на кредит схвалюється, то позичальник отримує гроші на банківську карту. Якщо в кредиті відмовляють, то дають рекомендації оформити кредит в іншій компанії.

У тому випадку, якщо позичальник є постійним клієнтом сервісу, процедура з отриманням кредиту спрощується, кредит схвалюється простіше і видається швидко.