Наявність довідки з місця роботи є одним з основних документів, необхідних для отримання кредиту в банку. Не маючи можливості надати ці відомості багатьох цікавить питання де можна взяти кредит без перевірки місця роботи.

Таке запитання може виникнути у великої кількості людей, які:

 • тимчасово залишилися роботи і знаходяться в пошуках офіційного місця заробітку;
 • працюють на приватну особу без офіційного працевлаштування;
 • здобувають освіту і не можуть працевлаштуватися в статусі студента;
 • є пенсіонерами або знаходяться в статусі людини з інвалідністю;
 • знаходяться в декретній відпустці і виховують дитину.

При зазначених життєвих обставинах людина не може надати довідку з місця роботи. При її відсутності банки часто відмовляють у кредиті через брак достатніх гарантій повернення позикових коштів.

Де дають кредити, не цікавлячись працевлаштуванням?

Кредит без перевірок місця роботи надають в наступних місцях:

 • Ломбард. Кредит видається без всяких довідок і документів, що підтверджують платоспроможність. Гарантією повернення позикових коштів в даному випадку служить застава. Сума кредиту визначається виходячи з оціненої вартості застави, якою часто виступають коштовності, мобільні телефони, комп'ютерна техніка та ін. Якщо кредит не повертається вчасно, то позичальник ризикує втратити закладену цінність, яку ломбард має право залишити за собою.
 • МФО. Кредит в мікрофінансовый організації (МФО) не передбачає надання довідок про офіційне працевлаштування та про доходи. Для отримання кредиту знадобитьися тільки паспорт та ІПН. Отримати кредит може практично кожен, хто звернувся за допомогою без наявності постійного місця роботи.

Які компанії дають кредити без перевірки працевлаштування?

На сьогоднішній день на Україні працює безліч МФО, що видають кредити без перевірок місця роботи. Вони видають кредити як через інтернет, так і безпосередньо в офісах компаній. Щоб не витрачати час на походи по декільком організаціям для порівняння пропозицій, можна скористатися онлайн сервісом кредитування, на якому збираються найвигідніші пропозиції від провідних МФО України. До таких компаній відносять:

 1. CreditPlus. Кредит до 10 тис.грн. на термін від 3 до 30 днів. Процентна ставка 1,8% в день.
 2. MyCredit. Кредит до 1 тис.грн. на термін від 1 до 35 днів. Ставка нараховується за кожен день користування кредитом в розмірі 1,6%.
 3. MoneyVeo. Кредит до 15 тис.грн. на 1-30 днів. Ставка 1,7% в день.
 4. TopCredit. Максимальна сума до 15 тис.грн. Максимальний термін кредиту до 21 дня. Ставка 1,9%.
 5. AlexCredit. Кредит на 5-30 днів на суму до 10 тис.грн. Ставка 1,7%.
 6. Dinero. Сума до 15 тис.грн. Термін 7-30 днів. Ставка 1,3%.
 7. Miloan. Кредит до 12 тис.грн. під 1,5% в день. Термін кредиту від 1 до 30 днів.

Таким чином, отримати кредит на карту без перевірки місця роботи швидко і легко. Для цього потрібно всього лише звернутися на онлайн сервіс кредитування, вибрати компанію, подати заявку на кредит і отримати потрібну суму грошей для вирішення своїх повсякденних проблем.