На сьогоднішній день багато жителів нашої країни стикаються з нестачею грошей навіть на прості щоденні витрати (продукти харчування, транспорт, оплата комунальних платежів тощо). Особливо страждають одинокі люди з мінімальною заробітною платою, яким в зимовий період після сплати комуналки на життя залишається лише кілька тисяч гривень. В таких обставинах важливо відшукати надійну фінансову допомогу з боку, що не нанесе шкоди для особистого бюджету.

Однією з найпоширеніших видів фінансової допомоги є кредитування. І далі піде мова про те, де знайти дешевий кредит і що для цього необхідно.

Що таке дешевий кредит?

Основою дешевого кредиту є його мінімальна процентна ставка.

Пільгові умови кредитування надаються державою для певної категорії громадян (інваліди, військові, малозабезпечені та багатодітні сім'ї тощо). Видаються такі кредити державою за спеціальними програмами, метою яких стає покупка житла, на освіту та ін. Щоб стати учасником такої програми буде потрібно чимало зусиль, щоб документально довести свою приналежність до пільгової категорії громадян та дочекатися своєї черги в отриманні кредиту. Чекати своєї черги на такий кредит можна роками, а в підсумку так і не добитися бажаного.

Дешеві кредити в банку

Банківські кредити дійсно є найдешевшими споживчими кредитами. Це пов'язано з тим, що такі кредити видаються на довгий період з нарахуванням річної відсоткової ставки, а не щоденної.

Однак при виборі місця кредитування важливу роль відіграє сума, яку потрібно отримати по кредиту. Коли необхідні кілька тисяч гривень, то кредит в банку буде не зовсім доцільною операцією. Це пов'язано з наступними причинами:

 • Довге оформлення кредиту. Банки не видають швидкі кредити. Принцип видачі кредиту будується на ретельній і тривалій перевірці позичальника з вивченням документів, що підтверджують його платоспроможність.
 • Необхідність відшукання поручителя. Багато банків для забезпечення гарантії повернення кредиту вимагають надати поручителя по кредиту. Щоб його відшукати позичальникові доведеться залучати близьких людей до кредитування, вплутувати їх у свої матеріальні проблеми.
 • Вимога застави. Багато банків при видачі кредиту вимагають надати заставу у вигляді цінного майна. Якщо сума кредиту є великою, то дана вимога є обов'язковою.
 • Тимчасові витрати. Оформлення кредиту відбувається у відділенні банку. З цієї причини позичальник залежить від територіального розташування банківського відділення, і від черг, які можуть тривати годинами.

Таким чином, коли людина потребує велику суму, то всіма зазначеними недоліками банківського кредитування можна знехтувати. Інша справа, коли потрібно всього лише 2000 Грн. У такій ситуації можна спробувати знайти дешевий кредит в МФО в онлайн режимі.

Де отримати дешевий кредит онлайн?

Отримати дешевий кредит при мінімальних витратах часу і зусиль можна через Інтернет. Надають такі кредити наступні мікрофінансові організації (МФО):

 • MoneyVeo;
 • MyCredit;
 • Dinero;
 • Miloan;
 • AlexCredit;
 • Credit Plus;
 • CashBerry і ін.

Пропозиції всіх зазначених компаній розміщені на загальному онлайн сервісі кредитування. Тут зручно ознайомитися, порівняти і вибрати дешевий кредит. Оформлення кредиту виконується при мінімальних витратах часу - отримати кредит на карту можна за 15 хвилин.

Більшість компаній надають знижки на перший кредит у вигляді процентної ставки 0,01%, що автоматично відносить його до категорії дешевого кредиту.