Наявність судимості є одним з головних факторів, який тягне до відмови від кредиту. Незважаючи на це багато людей, переживши покарання за скоєний злочин, потребують фінансової допомоги в кредиті, і в такій ситуації важливо знати, чи можливий кредит з судимістю.

Люди, які звільнилися після ув'язнення, можуть зіткнутися з наступними статтями витрат:

  • оренда місця проживання (кімната в гуртожитку, частини квартири та ін) не маленький термін;
  • покупка речей першої необхідності для побуту;
  • покупка продуктів харчування;
  • покупка одягу по сезону;
  • оплата рахунків за комунальні послуги та ін.

Грошей на всі необхідні витрати найчастіше не вистачає, тому для вирішення фінансової проблеми важливо знайти законний метод отримання кредиту.

Чи дають банки кредит людям з судимістю?

Банки принципові до такої категорії позичальників, як люди з судимістю. До таких людей відсутнє лояльне ставлення банків. І незважаючи на надання застави чи поручителя, такі люди не отримують схвалення в банківському кредиті.

Допомога родичів

Для багатьох людей допомога родичів в нелегкій фінансової ситуації стає «рятівним кругом» і порятунком без документальних оформлень та нарахування відсотків. Однак для людей із судимістю часом навіть родичі ставляться з недовірою і побоюються давати гроші в борг. Щоб не образити родича з судимістю будуть озвучені поважні причини, за якими буде обґрунтованавідмова у фінансовій допомозі - важке матеріальне становище, придбання дорогої покупки, необхідні витрати на лікування тощо.

Кредит в ломбарді

Ломбарди можуть видати кредит, незважаючи на судимість і недоліки в кредитній історії. Однак для отримання кредиту позичальникові знадобиться надати цінну заставу у вигляді коштовностей, дорогої побутової техніки, комп'ютера або мобільного телефону. А людина після ув'язнення не завжди може мати у своєму розпорядженні подібні дорогі речі.

Приватний займ

Сьогодні широке поширення знайшов кредит від приватної особи. Ними рясніють оголошення в газетах, інтернеті, на транспортних зупинках та ін. Такий вид кредиту характеризується високою процентною ставкою і найчастіше необхідністю надання застави, який позичальник не в змозі надати.

Такий кредит не завжди оформляється документально, а значить юридичні наслідки подібної угоди можуть бути самими різними.

Кредит в МФО для людей з судимістю

Мікрофінансові організації (МФО) готові виручити людину з судимістю і видати кредит навіть при сформованому соціальному статусі. Щоб отримати кредит позичальникові знадобитьися надати тільки паспорт та ІПН.

Щоб отримати кредит в МФО людині з судимістю необхідно зробити наступні дії:

  1. Зайти через інтернет на сервіс онлайн кредитування. На онлайн кредитній платформі представлені кілька найпопулярніших і надійних МФО, готових надати швидкі кредити. Тут також вказані головні вимоги до позичальника, умови кредитування і рейтинг компаній.
  2. З представлених кредиторів вибрати найбільш підходящий варіант і зареєструватися в якості клієнта.
  3. Оформити заявку на кредит, вказавши суму і термін кредитування.
  4. Відзначити свою згоду з умовами кредитного договору в електронному вигляді.
  5. Дочекатися рішення про схвалення кредиту і отримати кредит на банківську карту.

Даний вид кредиту не вимагає від позичальника надавати мету кредиту, а це значить що позичальник має право розпоряджатися грошима як йому заманеться для початку нового життя.