Банки не поспішають схвалювати кредити людям з інвалідністю, і найчастіше затія про взяття банківського кредиту людини з інвалідністю закінчується відмовою в отриманні позикових коштів.

Люди з інвалідністю потребують особливого лікування, харчування та умов життя. Щоб їх забезпечити сум допомоги, що надається державою, не вистачає, і тоді багато хто звертається за кредитом в банк.

Людині з інвалідністю для підтримки його стану здоров'я і можливого його поліпшення необхідно забезпечити такі витрати:

  • медичне обслуговування з дорогою терапією;
  • проведення курсу реабілітації для відновлення функцій організму;
  • транспортні витрати для переміщення до місця лікування або реабілітації;
  • забезпечення особливим харчуванням з вітамінним раціоном;
  • забезпечення спеціальною технікою та меблями людини з обмеженими можливостями.

У більшості випадків зазначені статті витрат потрібні безперервно, і щоб їх забезпечити люди з інвалідністю пробують звернутися в банк за фінансовою допомогою. На жаль банки найчастіше не схвалюють кредити такої категорії позичальників, і на це є певні причини.

Чому відмовляють банки?

Одними з головних підстав банків відмовляти в кредиті людині з інвалідністю є:

  • відсутність офіційного постійного місця роботи;
  • відсутність достатнього рівня заробітку.

Для можливості отримання кредиту банки вимагають довідку про доходи, яку людина з інвалідністю не може надати, тому і отримує відмову.

Відповідно до законодавства кожне підприємство з трудовим колективом від 8 до 25 осіб повинно працевлаштовувати людину з інвалідністю. В реальному житті не все виглядає так, і людина з інвалідністю не може отримати місце роботи. У такій ситуації важливо знайти місце, де можна отримати фінансову допомогу при відмові в банківському кредиті.

Де допоможуть з кредитом людям з інвалідністю?

Надійними кредиторами для всіх категорій громадян, в тому числі і для людей з інвалідністю, є мікрофінансові компанії. Вони видають кредити без довідок про доходи, надання застави і наявності офіційного працевлаштування.

Кредит оформляється просто, і людині, якій в міру обмежень здоров'я важко дістатися до офісу кредитора, не буде потрібно реально присутнім при оформленні кредиту. Кредит може бути оформлений віддалено, в режимі онлайн, а гроші по кредиту переводяться на банківську карту позичальника. Для оформлення кредиту позичальникові потрібно лише надати паспорт та ІПН.

Визначитися з вибором кредитуючої компанії і розрахувати загальні витрати по кредиту допоможе кредитний калькулятор, розташований на сайті онлайн кредитування.