Жінки, виховуючи маленьку дитину в декретній відпустці або будучи на останніх місяцях вагітності, відносяться до одного з найбільш незахищених верств населення. Розмір щомісячних соціальних виплат не відповідає реальним матеріальним потребам молодої сім'ї, і щоб прожити місяць деколи доводиться шукати джерело фінансової допомоги з боку.

Витрати на перших місяцях життя дитини є набагато більшими в порівнянні зі звичною видатковою частиною бюджету сім'ї. Головними витратами в декреті зазвичай є:

 • Облаштування житла необхідними меблями та обладнанням для дитини (ліжечко, ванночка, коляска та ін.).
 • Витрати на медичне обслуговування, придбання медикаментів.
 • Купівля продуктів для спеціального харчування мами і дитини.
 • Купівля одягу і взуття для малюка.
 • Витрати на розвиваючі заняття для дитини (басейн, центр дитячого розвитку та ін.).

Зазначені статті витрат є базовими, проте ніхто з молодих матусь не застрахований від раптового погіршення здоров'я малюка. Подібні обставини зобов'язують терміново відшукати гроші, а коли їх не вистачає - знайти джерело швидкого кредитування.

Де знайти гроші в декреті?

Для жінки в декреті реальним джерелом фінансової допомоги може стати:

 • Кредит в ломбарді. Для даної установи не грає рої наявність постійного заробітку. Гарантією повернення кредитних коштів буде цінна річ, закладена в ломбард. В якості застави часто виступають ювелірні прикраси, комп'ютерна або побутова техніка, мобільний телефон та ін.
 • Допомога рідних або друзів. Батьки і близькі родичі завжди намагаються допомогти своїм рідним, однак не завжди мають на це матеріальну можливість. Крім матеріальної складової даний спосіб супроводжується ризиком втрати довірчих взаємин.
 • Кредит в МФО. Відрізняється від інших способів простим і швидким оформленням кредиту. Щоб дізнатися чому варто отримати кредит в МФО, перебуваючи в декреті, буде корисно ознайомитися з нижчевикладеною інформацію.

Як оформляється кредит в МФО для молодих мам в декреті

Найпростішим і швидким способом оформлення кредиту в МФО є відправка заявки на кредит через Інтернет з наступним нарахуванням кредиту на банківську карту.

Кредит онлайн оформляється на простих умовах, з документів необхідно надати тільки паспорт та ІПН.

Процес оформлення кредиту складається з наступних простих дій позичальника:

 1. Зайти а онлайн сервіс кредитування, звернеться до кредитного калькулятора і вест потрібну суму кредиту і термін кредитування. Після проведених розрахунків програма підбере список найбільш вигідних пропозицій від декількох МФО.
 2. Вибрати компанію для оформлення кредиту, перейти в розділ компанії для оформлення заявки на кредит.
 3. Заповнити та надіслати заявку на кредит. Після схвалення кредиту вивчити кредитний договір і підписати його.
 4. Отримати запитану суму кредиту на банківську карту.

Кредит в МФО не зобов'язує молодих мам, які перебувають у безперервній суєті і прихильності до зобов'язань, збирати документи для кредиту і витрачати час на відвідування офісу компанії. Кредит в режимі онлайн видається протягом лічених хвилин і спрощує життя.