Складна економічна ситуація в країні змусила більшість українців обережніше відноситись до власних грошей, максимально економити на витратних статтях бюджету. Прагнення до економії коштів не покидає людей і коли вони вирішують оформити кредит.

Головним критерієм, за яким більшість людей вибирають кредит - це рівень процентної ставки. Дана складова становить значну частку вартості кредиту. З огляду на цю умову, люди вибирають кредити з найменшими витратами на користування кредитними коштами. У зв'язку з цим українці приходять до одного з таких рішень:

Поширеним способом вигідного користування кредитними коштами є їх використання і повернення протягом пільгового періоду кредитування. Під час пільгового періоду кредитування позичальник не платить кредитору ставку за користування кредитом і якщо встигне повернути кредит протягом пільгового періоду, то отримає максимальну вигоду від угоди. Оформити кредитну картку можна як в реальних відділеннях банків, так і в режимі онлайн на інтернет-сервісі кредитування.

Кращі пропозиції по кредитних картках в режимі онлайн

Одними з найпопулярніших пропозицій по кредитних картках, які можна оформити в режимі онлайн є програми від наступних банків:

  1. Альфа-Банк Україна. Кредит з лімітом до 200 тис.грн. з пільговим періодом кредитування до 55 днів Кредит без застави та довідки про доходи. Перший кредит до 50 тис.грн.
  2. ПУМБ. Кредит від 2 до 100 тис.грн. Пільговий період кредитування - до 62 днів. Перший кредит до 100 тис.грн.
  3. Банк Кредит Дніпро. Кредит від 1 до 50 тис.грн. Пільговий період становить 55 днів. Перший кредит до 50 тис.грн.
  4. ПриватБанк. Кредитний ліміт від 1 до 50 тис.грн. Пільговий період кредитування - до 55 днів. Рішення про видачу кредиту протягом 30 хвилин.
  5. MonoBank. Кредит до 100 тис.грн. Пільговий період кредитування до 62 днів. Кешбек на покупки до 20%.

Кращі пропозиції щодо мікрокредитів

Отримати вигідний кредит може кожен, хто звернеться за кредитом в онлайн сервіс мікрокредитування. Найвигідніші кредити онлайн на карту під 0,01% надають такі компанії:

  1. MyCredit. Перший кредит під 0,01% на суму до 3 тис.грн. Видача кредиту за 15 хвилин.
  2. Miloan. Перший кредит до 10 тис.грн. під 0,01% на термін до 30 днів. Час видачі - 15 хвилин.
  3. MoneyVeo. Кредит до 5 тис.грн. під 0,01%. Видача кредиту за 8 хвилин на банківську карту.
  4. CreditPlus. Кредит до 4 тис.грн. під 0,01% на банківську карту.
  5. AlexCredit. Перший кредит до 3 тис.грн. під 0,01% за 10 хвилин.

Порівняти кредитні пропозиції і вибрати найвигідніший варіант допоможе кредитний калькулятор, який розміщений на онлайн сервісі і доступний для всіх клієнтів для використання в цілодобовому режимі.