Через лічені дні настане довгоочікуване, смачне і найяскравіше свято року - Новий Рік. З огляду на багаторічні традиції, більшість українських сімей ретельно готується до новорічного святкування і головного річного бенкету. У скільки обійдеться цьогорічний новорічний стіл середньостатистичному українцеві?

Першим кроком у підготовці до новорічних продуктовим закупівель є складання новорічного меню. Багато сімей з року в рік готують традиційні сімейні страви, деякі гурмани пробують нові рецепти і купують заморські ексклюзивні закуски, однак існує ряд складових новорічного столу, які формують ідеальне поєднання святкового частування. До таких страв відносять:

  1. Салати. Безперечним головним салатом свята є «Олів'є», проте в кожній родині його готують по-своєму, замінюючи інгредієнти щодо своїх уподобань і бюджету. Не менш легендарними новорічними салатами є «Оселедець під шубою» і «Крабовий».
  2. Закуски. Кожна сім'я намагається прикрасити святковий стіл чимось особливим. Таким і стають найчастіше дорогі закуски у вигляді бутербродів з червоною ікрою, червоною рибою, нарізкою з елітних сирів і ковбас.
  3. Основна страва. Єю часто стає гарнір з м'ясом. З огляду на символ Нового Року - свиню, багато українців віддадуть замінять традиційну печеню з свинини рибою чи стравами із птиці.
  4. Фрукти. Обов'язковим атрибутом новорічного столу є мандарини, які створюють своїм ароматом неповторну атмосферу свята. Традиційний новорічний фрукт можна доповнити асорті з бананів, яблук, ківі і винограду.
  5. Алкоголь. Обов'язковим напоєм на новорічному святі є шампанське, яким наповнюються келихи всіх присутніх за столом під бій курантів. Решта алкоголю вибирається залежно від переваг компанії.

В цілому вартість новорічного столу з озвученими складовими вимірюється кількома тисячами гривень. Вартість всіх складових озвученого меню в середньому становить 1800 грн. без урахування алкоголю. Однак на підготовці до банкету можна значно заощадити, якщо скористатися наступними порадами:

  • Закупити продукти заздалегідь. Продукти, які за терміном зберігання можна закупити за кілька днів до свята, краще придбати не в переддень свята, а за пару днів до його початку. Новорічний переполох в супермаркетах починається 29-30 числа. У цей час більшість магазинів навмисне підвищують ціни на продукти. Здійснивши покупки заздалегідь, Ви можете не тільки виключити потрапляння в новорічну метушню і масовий психоз, а й істотно заощадити на покупках.
  • Здійснювати покупки в різних місцях. Попередній моніторинг цін в магазинах дозволить заздалегідь скласти список продуктів для покупки в різних магазинах в залежності від найвигідніших цін на товари.
  • Робити покупки за списком. Склавши список і слідуючи тільки йому, можна заощадити істотну суму грошей виключаючи витрати на «щось солоденьке» або «незвичайне».

Коли грошей на смачний новорічний стіл не вистачає, а бажання порадувати своїх друзів і рідних не покидає Вас, то альтернативним і швидким способом виправленняматеріального становища стає кредит онлайн. Кредит оформляється моментально через онлайн сервіс. Для цього позичальник заповнює анкету і надає дані паспорта та ІПН. Рішення про видачу кредиту приймається протягом 15 хвилин, після чого гроші переводяться на карту. Повернути кредит можна в будь-який зручний час протягом 30 днів з дня видачі кредиту.