Напередодні новорічних свят і масових закупівель продуктів на новорічний стіл і подарунків у багатьох людей виникає проблема з нестачею грошей на грандіозне вшанування. Відшукати помічника, який зможе позичити гроші під час новорічної метушні, серед родичів або друзів вкрай складно, оскільки вони також неабияк витратилися і не мають в розпорядженні зайвих грошей. У такій ситуації на допомогу приходять мікрофінансові організації (МФО), готові дати кредит завжди і всюди.

Позики від МФО являють собою невеликі суми кредитів на короткий термін. Розмір позики може становити як кілька сотень гривень, так і досягати декількох тисяч гривень. На відміну від банківського кредиту допустима мінімальна сума якого вимірюється в тисячах гривень, кредит в МФО можна брати на невеликі суми, починаючи від 200-300 грн. Перший кредит в більшості МФО видається в обмеженій кількості, середня максимальна сума першого кредиту складає 3-5 тисяч гривень. Термін кредитування може становити від декількох годин до 30 днів. При повторному зверненні за кредитом клієнт отримує більшу довіру компанії, і йому відкривається доступ до більш великих сум по кредиту, які можуть досягати до 15 тисяч гривень.

Кредит в МФО видається на наступних умовах:

  • надання паспорта та ІПН;
  • вікова категорія позичальника від 18 років;
  • перерахування коштів за кредитом на банківську карту;
  • швидке оформлення кредиту - до 30 хвилин;
  • можливість пролонгації кредиту;
  • перший кредит під 0,01% в день;
  • позичальнику не потрібно пояснювати мету кредиту;
  • не потрібно надавати заставу.

Необхідність в грошах напередодні свят особливо часто виникає на вихідних, коли здійснюється основна частина закупівель на свята, організовується поїздка в великий гіпермаркет за подарунками та ін. Коли грошей не вистачає в вихідний день, і потрібно оформити кредит, то банк або реальні офіси компаній навряд чи зможуть допомогти, оскільки не працюють в суботу та неділю. Кредит в МФО в такій ситуації стає незамінним помічником, і покликаний надавати допомогу 7 днів на тиждень 24 години на добу.

При вмілому користуванні інтернет сервісом отримати кредит на карту можна в лічені хвилини. Для цього потрібно всього лише оформити заявку на кредит, надати свої дані, дочекатися рішення по кредиту і отримати кредит на карту. Виконати прості операції з оформленням кредиту можна навіть в магазині, і не відходячи від прилавка придбати заповітну річ за рахунок коштів, отриманих по швидкому кредиту.

За допомогою кредиту онлайн пережити важкефінансове навантаження в новорічні свята буде легше, а віддавати кредит можна вже коли новорічний переполох буде позаду.