День Святого Миколая - саме довгоочікуване свято для дітей. Кожна дитина, прокинувшись вранці, очікує знайти подарунок від Миколая Чудотворця у себе під подушкою як знак гарної  поведінки протягом року. Якими можуть бути подарунки для дітей на сьогоднішнє свято розповість ця стаття.

За традицією, 19 січня прийнято дарувати невеликі подарунки і солодощі, які б стали для дитини важливим знаком заохочення за хорошу поведінку протягом року, за правильні вчинки, за досягнення.

Одними з найбільш затребуваних подарунків для дітей в день Св.Миколая, які будуть не тільки цікаві дитині, а й корисні, є:

  • книги з повчальними історіями;
  • розвиваючі іграшки;
  • набір злаків в подарунковій упаковці;
  • новевбрання і ін.

Що подарувати дитині дошкільного віку

Маленькі діти найбільше за всіх чекають сюрпризів і подарунків. Кожне свято асоціюється у них з казкою, казковими героями, феями та чарами. А найголовнішим чарами в День Св.Миколая для малюків якраз і є поява подарунка під їх подушками після ранкового пробудження. Щоб дитина не перестала вірити в диво і її життя стало багатшим на значну частину позитивних емоцій подарунок повинен бути бажаним, яскравим і затребуваним. Для вікової категорії дітей до 7 років актуальними варіантами подарунка є:

  • конструктор;
  • книжки з великими картинками і великим шрифтом;
  • іграшки з натуральних матеріалів;
  • солодощі, виготовлені з натуральних інгредієнтів ручної роботи;
  • засоби гігієни з улюбленими казковими героями (шампунь, піна для ванни, спрей для розчісування волосся та ін.).

Головне, що необхідно врахувати при виборі подарунка для малюка - це його вік, інтереси і бажання. Якщо подарунок стане втіленням мрії дитини, то він буде зустрінутий максімално позитивними емоціями, і зовсім неважливо за який кошт були куплені подарунки - за рахунок заощаджень, на зарплату або через кредит онлайн на карту.

Яким повинен бути подарунок для школяра

Дітям шкільного віку догодити складніше, ніж малюкам, тому до вибору подарунка варто підходити з особливою уважністю. При виборі подарунка важливо не тільки врахувати вікову категорію чада, але і його інтереси, тонкість натури, захоплення, виключення вірогідності нанесення фізичної або психологічної шкоди для здоров'я.

Дитині даної вікової категорії можна подарувати модні іграшки, книги з цікавим і захоплюючим сюжетом, наручний годинник, смачні частування, цікаві аксесуари (бейсболка, рюкзак і ін.) І багато іншого.

Де відшукати гроші на подарунок

Грудень місяць для багатьох сімей є одним з найбільш витратних місяців, і коли час приходить для покупки подарунків на День Св.Миколая, багато людей потрапляють в незручне матеріальне становище і їм не вистачає грошей. Швидко вирішити дану проблему допоможе кредит онлайн на карту в МФО. Такий кредит оформляється в будь-якому місці, навіть в магазині при здійсненні покупок, звертаючись до інтернет сервісу за допомогою мобільного телефону. Гроші по кредиту перераховуються на банківську карту за лічені хвилини після виконаннянескладних кроків в оформленні кредиту.