Щоб відшукати кредит з максимально низькою процентною ставкою, комфортними умовами повернення, необхідно провести ретельне вивчення і порівняння пропозицій багатьох компаній, розрахувати загальну вартість витрат по кредитах, вчитатися в кредитний договір. Інструментом, який створений для спрощення процесу вибору максимально вигідного кредиту, є кредитний калькулятор.

Кредитний калькулятор створений на базі онлайн сервісу кредитування, на якому збираються кредитні пропозиції від кращих мікрофінансових організацій і банків. Звертаючись до кредитного калькулятора, кожен користувач сервісу зможе:

  • скоротити час для порівняння кредитних пропозицій декількох МФО або банків;
  • знайти кредит з найнижчою відсотковою ставкою;
  • бути впевненим що вибрав максимально вигідні умови кредитування.

Головними функціями кредитного калькулятора на онлайн сервісі кредитування є:

  1. Допомога в розрахунку загальної вартості користування кредитними коштами.
  2. Розрахунок витрат по кредиту в залежності від зміни суми і терміну кредитування.
  3. Складання актуального рейтингу МФО на поточний місяць.
  4. Сортування найвигідніших пропозицій під індивідуально задані параметри позичальника.
  5. Надання інформації про перший кредит і терміни його повернення.
  6. Після вибору варіанту кредиту автоматичне перенаправлення в розділ оформлення заявки на кредит.

Таким чином, кредитний калькулятор може допомогти кожному клієнту онлайн сервісу спростити і скоротити час на пошук відповідного кредиту і бути впевненим на 100%, що вибір припав на найвигідніший варіант.

При зверненні до кредитного калькулятору користувачеві сервісу необхідно ввести суму і термін кредитування, які можуть бути змінені за допомогою натискання кнопок «+» і «-». Максимальна сума кредиту, що вводиться в калькуляторі може становити 15 тис.грн., А максимальний термін кредитування - 30 днів. Кредитний калькулятор розраховує вартість кредиту з максимальною точністю, використовуючи постійно оновлювані дані з МФО і банків.

Після здійснення розрахунку калькулятор видасть список найвигідніших пропозицій по кредитах. Зверху вниз буде збудований список найвигідніших пропозицій від МФО. Вибираючи верхнє пропозицію, позичальник може бути впевненим в правильно зроблений вибір і розпочати процедуру оформлення кредиту.

Щоб остаточно переконається в точності розрахунку і вигоді умов кредитування, перед оформленням кредиту позичальникові надається електронний вигляд кредитного договору компанії. Ретельно ознайомившись з його умовами перед підписанням, позичальник зможе врахувати всі нюанси кредитування і не допустити переплат по кредиту.