Багато людей заздалегідь планують відпустку на новорічні свята, мріючи про проведення Нового Року біля каміна в котеджі в лісі, покататися на лижах, або навпаки відправиться з зими в літо, вирушаючи в жаркі країни. На жаль не всі мрії стають реальністю, і непереборні обставини заважають здійснити задумане в зв'язку з нестачею грошей. Де роздобути кошти на зимову відпустку розповість ця стаття.

Зимова відпустка це досить витратне задоволення, і якщо влітку можна заощадити на відпочинку і провести час на місцевих бюджетних курортах або на дачі, то зимові розваги зобов'язують витрачати немалі суми грошей. Джерелом фінансування заповітної відпустки може стати один з наступних варіантів:

  1. Скористатися власними заощадженнями «в заначці». Деякі сім'ї планують великі покупки заздалегідь, і тому відкладають щомісяця певну суму коштів для здійснення запланованої покупки, вкладення коштів куди-небудь, оплати будь-яких послуг і ін. Переглянувши пріоритети і оцінивши по справжньому важливі речі для сім'ї, заощадження можуть стати джерелом фінансування відпустки, при цьому сім'я заощадить на переплаті за взяття кредиту на відпустку.
  2. Звернутися за допомогою до друзів. Даний варіант відшукання фінансової допомоги також характеризується винятком переплат. Але з огляду на наближення свят, грудень місяць для багатьох людей є дуже витратним, і товариш може просто не змогти виділити гроші для допомоги.
  3. Оформити банківський кредит. Для того, щоб отримати пристойну суму грошей в кредит в банку, кожному позичальнику необхідно довести свою готовність до повернення кредиту. Для цього банк вимагає надати довідку про доходи, яка підтверджує достатній рівень доходів позичальника, які зможуть покривати виплати по кредиту. Для прийняття рішення про видачу кредиту знадобиться очікувати порівняно довгий час, а в разі відмови банк не пояснює причин.
  4. Отримати кредит онлайн в МФО. Такий вид кредитування істотно відрізняється від банківського кредиту. Характерною відмінністю є відсутність вимоги надавати додаткові гарантії повернення позики у вигляді оформлення застави, відшукання поручителя або надання довідки про доходи.

Документами для швидкого отримання мікрокредиту є тільки паспорт та ІПН. Щоб швидко отримати кредит і тут же організовувати поїздку у відпустку знадобиться звернутисяна онлайн сервіс кредитування, вибрати компанію-кредитора і подати заявку на кредит. Рішення про видачу кредиту можна отримати вже протягом 15 хвилин, після чого гроші надходять на банківську карту і мрії можуть почати збуватися.