В незалежності від рівня достатку і віку у людини може виникнути потреба в грошах. Далеко не ідеально у багатьох йдуть справи з документами, які необхідно надати для отримання кредиту. Однією з перешкод в отриманні кредиту стає відсутність в паспорті запису і відповідного штампа про прописку.

У ситуації, що склалася вирішити, проблему законним шляхом неможливо, і тоді перед людиною постає питання про відшукання місця отримання кредиту без прописки. Причин відсутності прописки в паспорті може бути ціле безліч. Паспорт може бути підроблений шахраями, людина може мати територіальну приналежність до окупованих територій і мати статус тимчасово переміщеної особи і ін.

Отримати кредит без прописки в Україні є проблематичним. Оскільки адреса, зафіксована в паспорті як місце реєстрації людини, визначає її територіальну приналежність. Саме через цю адресу відбувається листування між кредитором і позичальником, а в разі вирішення питання із заборгованістю в судовому порядку направляються позови та інші офіційні документи.

Саме тому якщо людині знадобиться терміново отримати кредит готівкою без прописки в паспорті і він звернеться в банк, то найімовірніше отримає відмову. Банк в списку обов'язкових документів для оформлення кредиту обов'язково зажадає копію сторінок паспорта де є відмітка про місце реєстрації. Дана вимога підтверджує українське громадянство позичальника і визначає адресу його знаходження при необхідності зв'язку з ним.

Що ж робити людині при таких обставинах? - Відповідь на це питання є, і порятунком для людини, який з поважних причин не має відмітки про прописку в паспорті, стануть компанії, що видають кредити таким позичальникам.

Такими компаніями є мікрофінансові організації(МФО), які можуть надати кредит за паспортом без позначки місця реєстрації.

З безлічі МФО варто виділити наступні компанії, що надають кредити без прописки в паспорті:

  1. ШвидкоГроші. Кредит до 5 тис.грн. Процентна ставка 2% в день. Термін кредитування до 14 днів.
  2. Dinero. Кредит до 15 тис.грн. Процентна ставка 1,9% в день. Перший кредит до 10 тис.грн. під 0,01%.
  3. Credit Plus. Кредит до 10 тис.грн. під 1,8% в день. Перший кредит до 4 тис.грн. під 0,01%.
  4. MoneyVeo. Кредит до 15 тис.грн. під 1,6% в день. Перший кредит до 5 тис.грн. під 0,01%.
  5. MyCredit. Кредит до 10 тис.грн. під 1,6% в день за 15 хвилин. Видача кредиту на будь-яку банківську карту України.
  6. БистроЗайм. Кредит до 10 тис.грн. під 2% в день. Перший кредит до 10 тис.грн. під 0,01% на 16 днів.
  7. AlexCredit. Кредит до 10 тис.грн. під 1,7% в день. Перший кредит до 3 тис.грн. під 0,01%.