Не кожна дружба готова до такого випробування, як взяття грошей у борг. Кожна людина може опинитися в такій ситуації, коли до нього звернеться за допомогою близький друг і попросить гроші в борг. І в такій ситуації важливо прийняти таке рішення, яке не зіпсує надалі відносини між друзями і допоможе знайти вихід з фінансової проблеми.

Причиною звернення до друга за допомогою може бути будь-яка життєва проблема. Це і поломка побутової техніки, і необхідність закриття кредиту, і необхідність медичного втручання і лікування та багато іншого. Вирішувати давати чи ні гроші другу залежить від кожної окремо взятої ситуації, від моральних принципів людей і ставлення до життя в цілому.

Якщо Ваш близький друг не відрізняється відповідальністю у виконанні даних обіцянок, має звичку не повертати борги, і Ви не хочете давати йому гроші, але в той же час і бажаєте зберегти з ним хороші стосунки потрібно грамотно підійти до ситуації і подумати про правильну відповідь друну на його звернення.

Близькими друзями в основному стають ті люди, які знають один одного багато років. Вони розуміють один одного з півслова, їм відомий характер один одного, а також вони можуть розпізнати щирі або помилкові емоції один одного. Саме тому вигадувати причини відмови у фінансовій допомозі і обманювати близького друга однозначно не варто. При найменшому прояві брехливих емоцій той друг, що звернувся за допомогою, впізнає фальш і це може стати не тільки причиною образи, а й початком розриву довірчих відносин один з одним. Саме тому, відмовляючи товаришу в допомозі, варто бути максимально щирим.

З яких причин можна відмовити в кредиті другу

Причиною відмови можуть бути цілком обгрунтовані причини, такі як:

  • Відсутність грошей. З подібною причиною відмови може зіткнутися кожен в умовах економічної ситуації, що склалася в країні. Не варто соромитися говорити одному правду, і тоді ймовірність отримати розуміння у відповідь буде максимальною.
  • Заплановані витрати. Якщо Ви маєте в своєму розпорядженні необхідну суму коштів, яка потрібна другу, але планували здійснити на ці гроші важливу покупку, то таке пояснення може стати поважною причиною для відмови у фінансовій допомозі другу.
  • Гроші знаходяться в справі. Людина може не надати допомогу товаришу в наданні грошей в борг через знаходження всіх заощаджень на депозитному рахунку, їх вкладення у власний бізнес тощо.

Як вийти з ситуації?

Як згладжування ситуації друг, який відмовив у фінансовій допомозі, замість грошей може запропонувати свою іншу допомогу. Це може бути фізична участь у вирішенні будь-яких життєвих завдань або моральна підтримка.

Значущою допомогою стануть поради в грамотному вирішенні проблеми відшукання грошей, допомога у виборі найбільш вигідного варіанту кредитування.

Одним з найбільш альтернативних способів виходу зі складного матеріального рішення може стати кредит онлайн. Вивчивши разом умови кредитування компаній на ринку кредитування, оцінивши переваги і недоліки, вивчивши умови видачі та повернення кредитів, це допоможе знайти краще рішення по кредиту і забезпечити себе максимально комфортними умовами його повернення.