Вихідні є для багатьох людей тим часом, коли знаходиться час для виїзду на шопінг, відпочинку з сім'єю, зустрічі з друзями. Часом брак коштів руйнує плани на вихідні, зобов'язує відмовитися від привабливих пропозицій друзів та ін. Можливість отримати кредит навіть на вихідних допоможе знайти гроші на яскраві і незабутні вихідні.

Думка про те, що отримати кредит можна лише в робочі дні є помилковим судженням. Те, що багато офісів кредитуючих компаній працюють як і інші компанії 5 днів на тиждень по 8 годин на добу - це факт. І якщо людині знадобиться швидко отримати кредит готівкою, то йому доведеться залежати від графіка роботи відділень компанії для можливості оформлення кредиту. Офіси працюють найчастіше з 9 ранку і до 6 вечора. В інший час - після 6 години вечора і до 9-ї години ранку знайти кредитора буде важче.

Завдяки сучасним технологіям, наявності банківських карт і інтернету, отримання кредиту готівкою не є винятковим варіантом отримання фінансової допомоги. Сучасним, зручним і надійним способом швидкого отримання кредиту є онлайн сервіс кредитування. Через онлайн сервіси кожна людина може отримати кредит саме тоді, коли вона його потребує. Такий спосіб кредитування не вимагає від позичальника підлаштовуватися під графік роботи МФО, що видають швидкі кредити - онлайн кредити видаються навіть на вихідних. Крім роботи онлайн сервісів без вихідних, отримати кредит можна в будь-який час дня і ночі і незалежно від територіального розташування позичальника. Онлайн сервіси працюють цілодобово, і отримати кредит можна навіть вночі.

Що стосується списку компаній, які видають кредити в вихідні дні в режимі онлайн, то на сьогоднішній день існує ціла безліч таких компаній. Ознайомитися з програмами кредитування компаній найзручніше на онлайн платформі, на якій зібрані кращі пропозиції від МФО, порівнюючи які кожен позичальник може підібрати собі найоптимальніший варіант кредиту. Нижче будуть представлені найбільш рейтингові компанії, що надають швидкі кредити на карту в вихідні дні:

  1. MoneyVeo. Кредити до 15 тис.грн. (перший кредит до 5 тис.грн. Під 0,01%) на банківську карту за 8 хвилин.
  2. Dinero. Кредити до 15 тис. грн. (перший кредит до 10 тис.грн) на банківську карту за 10 хвилин.
  3. MyCredit. Кредит онлайн на банківську карту до 10 тис. Грн. Перший кредит до 3 тис. грн. під 0,01%. Видача кредиту за 15 хвилин.
  4. AlexCredit. Кредит до 10 тис.грн. (перший кредит до 3 тис.грн під 0,01%). Кредит онлайн на будь-яку банківську карту України за 10 хвилин.
  5. Євро Гроші. Кредит до 10 тис. грн. без довідки про доходи, за паспортом та ІПН. Видача кредиту за 10 хвилин на банківську карту.
  6. Cashinsky. Гроші на карту без відмови за 15 хвилин. Сума кредиту - до 5 тис.грн. Видача кредиту за 10 хвилин.