У світі сучасних технологій у кожної людини з'явилася можливість максимально швидко і просто поліпшити своє матеріальне становище і вирішити питання з браком коштів. Одним з таких способів є кредит від МФО через SMS.

На сьогоднішній день отримати кредит можна всього за 1 хвилину при використанні будь-якого мобільного оператора. Такий спосіб отримання кредиту не зобов'язує людину знаходити комп'ютер або планшет, або навіть йти в офіс компанії для особистого оформлення документів по кредиту в паперовому вигляді.

Для можливості оформлення кредиту через SMS позичальник повинен відповідати двом простим вимогам:

 1. Позичальник повинен бути клієнтом компанії. Раніше взяті кредити в компанії оформлялися з занесенням відомостей про клієнта в базу даних компанії, з перевіркою клієнта на платоспроможність.
 2. Позичальник закрив один борг по кредиту своєчасно - в термін, зазначений в умовах кредитного договору.

Таким чином, кредит через SMS є звичайним кредитом в МФО, яким можуть скористатися постійні клієнти компанії. Для того, щоб скористатися такою зручною та швидкою послугою отримання кредиту достатньо відправити запит на його отримання в SMS зі свого особистого номера мобільного телефону.

При первинному зверненні до SMS-кредиту позичальникові потрібно буде пройти процедуру анкетування, в якій вказуються ПІБ клієнта, паспортні дані, сімейний статус, джерело заробітку (місце роботи, посада, стаж), обсяг доходів, контактні дані та ін.

Кредит на карту через SMS можна отримати навіть при відсутності офіційного працевлаштування, без відшукання поручителя та оформлення застави.

Оформляючи кредит через SMS, клієнт компанії отримує ряд переваг, одними з яких є:

 • проста процедура відправлення запиту на кредит;
 • швидка обробка запиту кредитором;
 • позичальник позбавляється від необхідності збору документів для отримання кредиту;
 • оформлення не вимагає роботи з комп'ютером;
 • на оформлення кредиту не впливає територіальне розташування клієнта;
 • існує кілька варіантів погашення кредиту.

Щоб отримає кредит через SMS позичальникові необхідно:

 1. Відправити SMS на певний номер компанії із запитом на кредит, при цьому вказати суму і термін кредиту.
 2. Після відправлення запиту МФО обробляє повідомлення і відправляє у відповідь клієнту певну форму підтвердження заявки на кредит.
 3. Позичальник підтверджує запит на кредит після чого МФО надсилає SMS про підтвердження кредиту.
 4. Грошові кошти по кредиту перераховуються на карту клієнта.

Для погашення кредиту існує багато способів. Погасити кредит можна як в оффлайн режимі, використавши термінал самообслуговування або каси банку, так і онлайн режим - особистий кабінет на сайті компанії, платіжні онлайн сервіси або інтернет-банкінг.

Що стосується компаній, які надають такий сучасний спосіб кредитування, як кредити через SMS, то до таких компаній відносяться:

Успішно закритий кредит в одній із зазначенихкомпаній дозволить клієнтові скористатися таким зручним і швидким способом отримання кредиту через SMS за 1 хвилину.