Учасники акції «Відпустка чекає» від Альфа-Банку Україна мають можливість відправитись у незабутню подорож.

Уже з учорашнього дня клієнти Альфа-Банку мають унікальну можливість взяти участь в акції «Відпустка чекає »і відправитися у відпустку в якості подарунка. Акція триватиме до кінця поточного року, і взяти участь в ній можуть всі власники банківських карт «Альфа Travel». Щоб стати учасником акції необхідно в період з 15 листопада по 25 грудня включно здійснити фінансові розрахунки за рахунок кредитних коштів в рамках кредитної лінії по карті. Мінімальна загальна сума розрахунків по карті в період дії акції повинна становити не менше 3 тисяч гривень.

В якості головної заохочувальної нагороди в акції виступає сертифікат на поїзду на двох у відпустку номіналом в 140 тис.грн.

Оголошення переможців акції відбудеться 31 грудня.

Замовити кредитну картку в Альфа-Банку можна в режимі онлайн. Кредитна карта TRAVEL від Альфа-Банку має ряд переваг, головними з яких є:

  • Максимальна сума кредитного ліміту по картці може становити до 200 тис.грн.
  • По карті передбачена вигідна розстрочка, при поверненні коштів по якій в термін до 12 місяців відсоткова ставка становитиме 0,01% річних.
  • 5% від сум за розрахунками по картці повертається клієнтові у вигляді балів, які можуть витрачатися на подорожі (купівля авіа квитків, бронювання готелів, оренда автомобілів і безліч інших туристичних привілеїв).
  • Знижка (до 50%) на залізничні квитки в напрямку аеропортів «Бориспіль» і «Київ».
  • Безготівкові розрахунки по карті за кордоном без нарахування комісії за конвертацію.
  • Безкоштовне відвідування бізнес-залів LoungeKey, конс'ерж-сервіс тощо.

Кредитний ліміт по картці може становити від 500 грн до 200 тис.грн. По картці можна здійснювати безконтактні платежі завдяки вбудованому чіпу. Щорічна комісія за обслуговування картки становить 150 грн. Щомісячне обслуговування карти становить 150 грн. Термін пільгового періоду, протягом якого процентна ставка становить 0,01% річних, складає 55 днів. Після закінчення пільгового періоду ставка за користування кредитними коштами по картці складе 39,99% річних. При знятті готівки з картки як за рахунок кредитних коштів, так і за рахунок власних коштів на суму від 20 грн налічується комісія в розмірі 4%. Що стосується нарахування балів, які в подальшому можна обміняти на вигідні туристичні привілеї, то кожна витрачена 1 грн прирівнюється до 5 балів.

Якщо клієнт сумнівається у виборі кредитної картки, на сайті Альфа-Банку можна порівняти умови кредитних карт і вибрати найбільш прийнятний варіант кредитування.