Незважаючи на широку популярність послуги кредитування серед українців деякі люди не звертаються за кредитом онлайн через незнання тонкощів оформлення кредиту через інтернет. Дана стаття розповість як оформляти кредит онлайн і чому варто звертатися до швидких онлайн кредитів.

Кредит онлайн має масу переваг перед іншими видами кредитування. До основних його плюсів відносять:

  1. Швидке оформлення кредиту. Кредит оформляється практично миттєво. В середньому процес оформлення і видачі грошей за кредитом займає 10-15 хвилин.
  2. Кредит оформлюється в будь-який час доби. Завдяки автоматичній обробці системою заявки на кредит сервіс онлайн кредитування працює цілодобово, включаючи вихідні та святкові дні.
  3. При оформленні кредиту до позичальника виставляються мінімальні вимоги. Клієнту компанії не знадобиться залишати інформацію про своїх родичів, надавати додаткові гарантії повернення коштів у вигляді застави або поруки.
  4. Збереження конфіденційності. Оскільки в процедурі оформлення кредиту беруть участь лише позичальник і кредитор без залучення третіх осіб, інформація про оформленому кредиту залишається конфіденційною і позичальник якщо побажає може залишити її в секреті.
  5. Відсутність паперової тяганини при оформленні кредиту. Договір про видачу позикових коштів (кредитний договір) не вимагає паперового оформлення, оформлюється в електронному вигляді (договір оферти), і має юридичну силу рівноцінну паперовій формі домовленості.
  6. Прозорі умови кредитування. На онлайн кредитній платформі можна розрахувати реальну вартість кредиту за допомогою використання електронного калькулятора. Всі умови кредитування, включаючи передбачені платежі, відповідальність за недотримання термінів виплати кредиту позичальників, штрафи за порушення, прописані в договору, з яким кожен клієнт може детально ознайомитися перед підписанням договору.
  7. Кредит онлайн доступний всім. Вікова категорія позичальників онлайн кредитування обмежена з боку мінімального віку - 18 років. Отримати кредит онлайн можуть студенти, пенсіонери, мами в декретній відпустці і ін.

Процедура оформлення кредиту включає в себе кілька етапів. Позичальник оформляє заявку на кредит, вибираючи кредитну програму з сумою і терміном кредитування. Заявка миттєво обробляється системою. У разі схвалення заявки позичальникунадається на вивчення електронний кредитний договір. Після його вивчення позичальник повинен зазначити своюзгодуз умовами кредитування. Після цього гроші переводяться на банківську карту клієнта.

Повертати кредит можна як в онлайн режимі (сайт компанії, система електронних платежів, інтернет-банкінг), так і в режимі офлайн (каса банку, термінал самообслуговування). Максимальний термін повернення кредиту становить в середньому до 30 днів.