Щоб вирішити питання з придбанням товару для дому та сім'ї (побутова техніка, телевізор, ПК, телефон та ін.) при нестачі грошей багато хто звертається за покупкою товарів в кредит. Роль кредитора на себе беруть банки-партнери точки продажів обраного для покупки товару. У даній статті буде розказано про найнижчі ставки на товари в кредит в українських банках.

Матеріали опубліковані за результатами дослідження, проведеного Prostobank.ua. Станом на 24 жовтня цільове кредитування терміном на 1 рік в Україні надають 6 банків. При цьому кількість кредитних програм по кредитах на товари досягає до 14 штук. Нижче будуть приведені кращі пропозиції за дослідженими кредитами, їх реальна ставка і основні умови:

  1. ПУМБ. Кредит на товари. Сума кредиту може досягати до 100 тис.грн. на покупку товарів у магазинах-партнерах банку. Пільговий період по кредиту становить 24 місяці, протягом якого процентна ставка по кредиту буде становити 0,01% річних. Програма не передбачає нарахування разових і щомісячних комісій. Вимога до суми авансу відсутня. Кредит видається особам у віці від 18 до 70 років. Доступно дострокове погашення кредиту без нарахування комісії. Отримати кредит в ПУМБ можна в режимі онлайн.
  2. ОТП Банк. Кредит на товари і послуги. Сума кредиту може досягати від 300 грн до 50 тис.грн. Процентна ставка становить 0,01%. Вимоги до суми авансу, разова і щомісячна комісії відсутні.
  3. Ukrsibbank. Кредит на товари в магазинах-партнерах. Сума кредиту може складати від 300 грн до 19,99 тис.грн. Виставляються вимоги до суми авансу на рівні 10% від суми кредиту. Процентна ставка становить 0,01% річних. Без разової та щомісячної комісій.
  4. Credit Agricole. СервісавтовкредитRenault Service Financing. Реальна вартість по кредиту на авто обійдеться в 22,16% річних, з огляду на річну ставку в 0,01%, разову комісію в 11,5%, а також обов'язкову страховку в 0,5% від суми кредиту. Аванс в розмірі 15%.
  5. Forward Bank. Стандарт. Річна процентна ставка 0,01%. Умовами кредиту передбачена щомісячна комісія в розмірі 1% від суми, що призводить до реальної вартості кредиту в 22,16% річних. Вимоги до страховки і до суми авансу за кредитом відсутні. Разова комісія відсутня.
  6. Ощадбанк. Ощадний дім (Енергокредіт). Сума кредиту від 1 тис. До 50 тис.грн. Термін кредитування становить від 1 до 3 років. Вимоги до авансу встановлюються на рівні 10%. Процентна ставка становить 17,99%. При оформленні кредиту стягується разова комісія в розмірі 4,3% від суми. Реальна ставка по кредиту складе 20,48%. Щомісячна комісія відсутня.