Головними складовими фінансового комфорту для багатьох людей є фінансове благополуччя і соціальна захищеність. Як досягти такого стану допоможе розібратися ця стаття.

Навчання американського інвестора і мотиватора Р.Кійосакі допомогли багатьом людям досягти успіху у фінансовому благополуччі. Він вчить, як досягти економічної незалежності, стаючи багатим, відчуваючи себе захищеним і досягаючи фінансового комфорту.

Сьогодні вчення Р.Кійосакі використовуються багатьма успішними людьми. Вони доповнюються новими думками і безперервно розвиваються експертами. У списку головних рекомендацій на шляху до досягнення фінансового комфорту провідне місце відведено наступним складовим:

  1. Складання плану фінансової безпеки. Фінансову захищеність і безпеку допомагають забезпечити заздалегідь сформовані заощадження (депозит, готівкові заощадження). Щоб суми заощаджень вистачило для вирішення непередбаченої фінансової проблеми, обсяг заощаджень повинен бути прирівнений як мінімум до піврічного заробітку. Тоді він забезпечить надійне фінансовестрахування при форс-мажорі.
  2. Створення пасивного доходу. Формування інвестиційного портфеля може принести стабільний пасивний дохід. Одним з найпоширеніших варіантів пасивного доходу є здача в оренду нерухомості.
  3. Поєднання джерел прибутку. Щоб досягти фінансового комфорту не потрібно обмежуватися в частині джерел доходу лише заробітною платою. Доходи варто збільшити за рахунок створення пасивного доходу, інвестування в вигідні проекти та ін.
  4. Контроль фінансових потоків. Планування доходів і витрат особистого бюджету не тільки навчить економити, але і допоможе спланувати шлях до найбільш оптимального і комфортного фінансового стану.

При вирішенні досягти більш високого рівня забезпеченості, інвестувати кошти в перспективний проект в першу чергу потрібно виключити паніку і хвилювання, підходити до вирішення з максимальною впевненістю у власному успіху і в разі можливих невдач зуміти швидко прийняти рішення для усунення проблем.

Надійним помічником негайного вирішення фінансових проблем на благо майбутнього фінансового комфорту є сервіс онлайн кредитування. Кредити онлайн видаються в лічені хвилини, переводяться на вже існуючу банківську картку клієнта і допомагають вирішувати фінансові проблеми швидко в будь-який час, навіть якщо труднощі виникли вночі або на вихідних.

Процес видачі кредиту онлайн відбувається шляхом оформлення заявки на кредит в інтернеті із зазначенням суми і терміну кредитування. Система в автоматичному режимі перевіряє заявку, а кредит в разі її схвалення переводиться на картку миттєво.