Отримуючи відмову за кредитом, людина найчастіше не отримує пояснення причин такого рішення кредитора. Дана стаття розповість, що може спричинити негативну відповідь кредитора на запит про видачу кредиту.

На позитивне рішення в разі звернення за банківським кредитом впливають такі характеристики позичальника:

 • якість кредитної історії. «Під мікроскопом» перевіряється кредитна історія позичальника на предмет боргів по кредитах, несумлінного виконання своїх кредитних зобов'язань та інше. Якщо в кредитній історії будуть виявлені «темні плями», то людина ризикує отримати відмову по кредиту.
 • платоспроможність позичальника. Перевіряється виходячи з даних про працевлаштування, довідки про доходи, величини регулярно заробітку.
 • наявність застави або поручителя. Якщо людина, звернувшись за кредитом, може надати в заставу за кредитом цінне нерухоме майно (квартира, будинок, дача, гараж), або за виплату кредиту доручається забезпечена людина, яка готова виступити при оформленні угоди в якості поручителя.
 • вікова категорія позичальника. Найбільшу ймовірність схвалення кредиту мають позичальники віком 25-35 років.
 • наявність відкритих кредитів. Більшість банків, виявивши в кредитній історії клієнта діючий кредит не ризикують схвалювати йому видачу нового кредиту, оскільки сумарна фінансове навантаження по кредитах збільшить ризик неповернення позикових коштів.

Мікрофінансові компанії більш лояльні до своїх клієнтів, і отримати кредит онлайн у одній з МФО набагато простіше, ніж заслужити схвалення банку.

Так, кредит в МФО видається:

 • без застави і поруки;
 • з наявністю недоліків в кредитній історії;
 • без надання довідки про доходи.

Щоб отримати кредит онлайн в МФО без відмови необхідно:

 1. Уважно заповнювати анкету, надаючи про себе лише достовірну інформацію.
 2. Бути громадянином України і мати діючий паспорт і ІПН.
 3. Порівнювати суму кредиту з власними доходами.

Якщо всі озвучені вимоги будуть виконані, то схвалення кредиту онлайн на карту гарантовано.