У найближчі 12 місяців банки очікують зростання попиту на кредити як в роздрібному, так і в корпоративному кредитуванні.

Про це повідомляє «Мінфін», посилаючись на звітність НБУ за результатами проведеного опитування серед банків.

Судячи з результатів опитування НБУ банки розраховують на зростання попиту на кредити для бізнесу і населення в найближчий рік. Також фінустанови очікують збільшення кількості вкладів в банках, найбільш активно в оформленні кредитів проявлять себе фізичні особи.

Банками також анонсуються збільшення кількості вимог до позичальників при оформленні кредиту. При цьому також повідомляється що нововведення не торкнеться процесу кредитування представників малого і середнього бізнесу.

Варто відзначити, що очікування банками зростання попиту на кредитування населення залишається стабільним протягом вже декількох років, починаючи з весни 2016 року. А кредитування бізнесу в Україні залишається популярною послугою починаючи з четвертого кварталу 2016 року.

Крім збереження попиту на кредитні продукти, банки ще чекають і поліпшення якості корпоративних кредитів в найближчі 12 місяців. Банки відзначають, що інтерес підприємців буде притягнутий усіма видами банківських кредитів, проте головними фаворитами в кредитуванні залишаться кредити в національній валюті і на короткий термін.