У наступному році українці зможуть отримати «теплі кредити».

Про це повідомляє «Мінфін», посилаючись на «Урядовий портал».

В Україні тривають заходи з енергоефективності та скорочення споживання енергоресурсів. Головною метою таких заходів є створення енергетично незалежної держави. Однією зі складових стратегічного розвитку країни є державна програма для жителів багатоквартирних будинків «теплі кредити». На наступних рік «Урядовий портал» анонсував продовження даної програми з енергоефективності та її фінансування на рівні 400 млн грн.

Програма «теплі кредити» реалізовується в Україні вже чотири роки. За цей час завдяки програмі змогли бути реалізовані безліч енергозберігаючих проектів. Зробити свої будинки більш теплішими і економнішими змогли більше півмільйона українських сімей. Загальна сума проектів склала близько 6,7 млрд грн.

Завдяки фінансуванню державної програми в 2019 році поліпшити своє житло зможуть близько 115 тис.сімей.

Завдяки оформленню«теплих кредитів» через ПриватБанк забезпечується компенсація від 40 до 70% суми кредиту державною програмою, надається можливість вибору кращих постачальників товарів. Підрядник, що виконує утеплення будинку, перевіряється ПриватБаком на надійність. Заявка на кредит оформлюється в онлайн режимі. Максимальний термін кредитування становить 7 років на суму до 2 млн.грн. Погашення кредиту здійснюється рівними платежами. Річна процентна ставка - до 18% річних без вимоги застави.