Багато українців, не маючи можливості придбати нове авто, вирішують оформити кредит на старий автомобіль перевіреної марки. Дана стаття розповість що потрібно враховувати при покупці авто з пробігом в кредит і як уникнути зайвих витрат по кредиту.

Як і будь-який інший кредит кредит на б/у авто має ряд своїх переваг і недоліків. За статистикою кожен третій українець звертається за таким кредитом завдяки доступним обсягам регулярних виплат по кредиту та можливості вирішити питання з придбанням авто за короткий термін без шкоди сімейному бюджету.

При рішенні купити б/у авто в кредит важливо вибрати найбільш вигідний варіант кредитування. Для цього необхідно розрахувати реальну ставку за кредитом виходячи з наявних кредитних програм, рівнів річних ставок, разових і щомісячних комісій, наявності страховок тощо.

Непередбаченими витратами протягом виплати кредиту може стати і несподівана поломка автомобіля, гроші на усунення якої потрібно буде відшукати швидко. Надійним помічником у вирішенні такої проблеми стане кредит онлайн. Кредити в онлайн сервісі видаються при наявності відкритих кредитів в банках, включаючи і автокредити. Вже протягом 15 хвилин гроші можуть бути переведені на карту і бути спрямовані на ремонт автомобіля.

На сьогоднішній день кредит на авто надається багатьма українськими банками. Середня річна ставка за такими кредитами сягає 16,55%. Скоротити вартість кредиту на авто можуть партнерські програми банків з автосалонами, в результаті яких позичальник може отримати лояльні умови виплати кредиту з мінімальним рівнем процентної ставки і виключенням додаткових комісій.