На честь наближення до ювілейного, півмільйонного випуску карт, monobank розіграє ексклюзивні іменні картки.

Про це повідомляє «Мінфін», посилаючись на офіційну сторінку одного із засновників monobank О.Гороховскього в соцмережі facebook.

Щоб стати учасником розіграшу необхідно залишити коментар під публікацією Гороховського в соцмережі з текстом «супер», поставити лайк, поділитися публікацією на своїй персональній сторінці і чекати результату розіграшу. За результатами проведеного розіграшу будуть оголошені 10 переможців, які отримають в подарунок іменні карти monobank з ювілейними цифрами номера картки, що закінчуються на 500 000, а також з нанесеними на карту автографами засновників Fintech Band.

У розіграші можуть брати участь як нові, так і постійні клієнти фінустанови.

Півмільйонну кількість клієнтів банку вдалося досягти всього лише за 11 місяців своєї роботи.

Результат розіграшу планується бути визначений через два тижні. На сьогоднішній день розіграш набрав вже більше 2 тисяч лайків, понад 300 позитивних коментарів, а близько 1,5 тисячі користувачів соцмережі поділилися публікацією на своїй персональній сторінці.

Оформити кредитну карту monobank можна в лічені хвилини за допомогою онлайн сервісу. Максимальна сума кредиту може становити до 100 тис.грн. Процентна ставка 0,11% на добу на термін до 62 днів. Кредит видається протягом 30 хвилин. Поповнення карти без нарахування комісії. Послуга кешбек до 20% вартості покупок по картцы.Проценти на залишок особистих коштів по картці - 10% річних.