Клієнти ПУМБ тепер можуть скористатися послугами онлайн банкінгу через популярний сервіс Telegram.

Про це повідомляє «Мінфін», посилаючись на finclub.

У квітні місяці ПУМБ запустив цифровий банкінг через найпопулярніший сервіс серед українців - Viber, яким користуються 85% власників телефонів з встановленим сервісом. Черговим досягненням став запуск ПУМБу через Telegram, який менш популярний серед українців але реалізувати в ньому онлайн банкінг ПУМБ було найбільш просто завдяки схожості функціональних можливостей і інтерфейсу з раніше встановленою версією в Viber. На черзі запуск онлайн банкінгу в найпопулярнішій українській соцмережі - Faсebook Messenger. За словами операційного сервісного центру ПУМБ М.Сергіенка для реалізації цифрового банкінгу в Faсebook Messenger необхідно затратити більше часу, перебудувати інтерфейс і функціональність сервісу.

Новий онлайн сервіс від ПУМБ дозволяє оформити кредит в режимі онлайн або відправити заявку на отримання кредитної картки. В період дії кредиту цифровий банкінг дозволяє контролювати дотримання термінів оплати платежів за кредитом і їх сум, перевіряти зарахування коштів за кредитом, отримувати інформацію про заборгованість в разі прострочення платежу по кредиту, уточнювати суму повного погашення по кредиту та ін.

ПУМБ зазначає, що якщо інші банки надають окремо всі перераховані вище цифрові можливості, то ПУМБу вдалося їх зібрати в одному сервісі.