Багато людей потрапляють в таку ситуацію, коли отримана днями заробітна плата швидко витрачається і грошей до кінця місяця не вистачає. Однією з причин такої проблеми є невміння грамотно розподіляти витрати і заощаджувати. Поради в даній статті можуть допомогти впоратися з проблемою відсутності грошей до зарплати і навчитися заощаджувати.

В першу чергу необхідно взяти під контроль витратну статтю сімейного бюджету. Щоб простіше контролювати витрати і заощадити час на записах в блокнот своїх покупок найкраще перейти на безготівкові розрахунки по карті. За допомогою мобільного додатка банку, в якому ви обслуговуєтеся, легко вести облік всіх своїх витрат. Додатково до онлайн банкінгу буде корисно встановити одне з популярних мобільних додатків, які контролюють витрати. Такими додатками для Anroid є Monefy, KeepFinance, 1Money і ін.

Щоб контроль над витратами приніс економію коштів варто прислухатися до однієї з наступних порад:

  1. Створити скарбничку. Систематичне щомісячне відкладання встановленої суми грошей, нехай навіть і невеликої, зможе згодом перетворитися в пристойну суму і дозволить купити потрібну річ. Якщо самостійно накопичувати не виходить можна оформити скарбничку в банку, в якому видана заробітна картка. Тоді сума на скарбничку буде переводитися автоматично в установленому власником картки розмірі.
  2. Економити на продуктах. Економити на харчуванні зовсім не означає відмовити собі в корисних і смачних складових раціону. Суттєвою економією може стати регулярний моніторинг пропозицій по магазинах, вибір найбільш низької ціни з запропонованих і виключення спонтанних покупок.
  3. Використовувати акції і розпродажі. Коли мова йде про продукти, то щотижневі акції в магазинах на певні товари, їх використання в складанні власного меню на тиждень, дозволить заощадити значні суми коштів. Що стосується покупки речей, то сезонні розпродажі дозволять купити речі з максимальною знижкою, не переплачуючи за «ім'я» виробника.
  4. Позбутися від шкідливих звичок. Значну частину сімейного бюджету складають витрати на куріння, алкоголь і ін. Зниження вживання алкогольних напоїв і відмова від куріння сприятливо позначаться не тільки на Вашому здоров'ї, а й на гаманці.
  5. Користуватися дисконтними картами і послугою «cashback». При можливості оформлення дисконтних карт і доступі до послуги повернення бонусів за банківськими картками - cashback, користуйтеся цією можливістю і стежте за умовами акцій для власників зазначених карт.
  6. Здійснювати покупки оптом. Вигідною оптовою купівлею може стати закупівля побутової хімії (порошки, миючі засоби, засоби особистої гігієни тощо). Економія при оптових покупках може скоротити до 30% витрат із сімейного бюджету.
  7. Перехід на онлайн покупки. Товари, які сподобалися в магазині можна придбати через інтернет магазин за нижчою ціною. Це пов'язано з відсутністю націнок за оренду приміщення для магазину, оплати праці продавцям та ін.

Коли всі можливі способи економії вже використані, а грошей до зарплати все одно не вистачає, то надійним джерелом грошей до зарплати стане онлайн сервіс кредитування. Кредити видаються на прозорих умовах, підрахувати вартість кредиту допомагає кредитний калькулятор. Видача кредиту відбувається на банківську картку за лічені хвилини.