За підсумками перших шести місяців поточного року обсяг кредитування фізичних осіб збільшився на 14,7% в порівнянні з аналогічним торішнім періодом.

Про це повідомляє finance.ua, посилаючись на повідомлення від Асоціації «Об'єднання фінансових установ».

Як повідомляє представник Асоціації В.Волковская, загальна сума кредитів населенню, виданих недержавними фінустановами в Україні за перші шість місяців 2018 року сягнула 22 мільярдів гривень. Факт зростання інтересу населення до кредитів підтверджується збільшенням на 14,7% їх кількості порівняно з минулим роком.

Українці стали більше довіряти кредитним продуктам, розширився їх асортимент, збільшилася кількість акцій на кредити, збільшилася конкуренція.

Також збільшилася і кількість оформлених лізингів в країні. Так, за перше півріччя обсяг оформлених фінансових лізингів досяг 11 мільярдів гривень, що перевищує минулорічні показники лізингодавців на 92%.

Позитивна динаміка спостерігається і у факторингу. Доказом зростання попиту на послугу є її приріст до 9,8%.

Невтомно збільшують обсяги виданих полісів страхові компанії, робота яких з населенням принесла 8,6 мільярда гривень, що перевищує минулорічні показники на 22,7%. Страхування українських підприємств також стабільно розвивається з приростом в 15,6%.