Огляд найкращих пропозицій по кредитах за жовтень 2018 року на ринку мікрокредитування в Україні.

Станом на 19 вересня в перелік кращих «швидких кредитів» від МФО увійшли:

  1. Moneyveo. Надає кредити в онлайн режимі на банківську картку. При оформленні кредиту за рекомендацією товариша останній отримає винагороду в розмірі 100 грн. Сума першого кредиту може становити до 4 тис.грн. При оформленні першої позики до 16 днів ставка становитиме 0,01% в день. В подальшому максимальна ставка складе 1,7%, проте для постійних клієнтів регулярно діють акційні знижки на кредити.
  2. Global Credit. Кредит видається як в онлайн режимі на картку, так і у відділеннях компанії готівкою. Максимальна сума першої позики може досягати до 5 тис.грн. процентна ставка - 2% в день. Доступний СМС кредит.
  3. Кредит Маркет. Кредит на карту або готівкою. Максимальна сума першого кредиту - 5 тис.грн. Ставка - до 5,49% в місяць.
  4. My Credit. Кредит надається на банківську карту шляхом оформлення через сайт компанії. Максимальна сума першого кредиту складає 3 тис.грн. Перший кредит під 0,01%. Оформлення без довідки про доходи і без застави.
  5. Є гроші. Кредит в онлайн режимі на карту. Перший кредит може досягати 3 тис.грн Процентна ставка становить від 0,01 до 2% в день.
  6. MoneyBoom. Кредит на карту в онлайн режимі. Максимальна сума позики - 4 тис.грн. Процентна ставка по кредиту становить 1,75% в день. Доступно дострокове погашення кредиту без нарахування штрафів.
  7. Miloan. Кредит на карту в режимі онлайн. Кредити від 3 до 7 тис.грн. Перший кредит під 0,01% в день. В подальшому ставка 1,9% в день.

Оцінити та порівняти пропозиції зазначених МФО на момент оформлення кредиту найпростіше на кредитній платформі, де зібрано більшість вищевикладених компаній і регулярно оновлюються їх умови кредитування. Розрахувати вартість кредиту і підібрати найкращий варіант допоможе кредитний калькулятор, доступний також на кредитній платформі.