Незважаючи на зростання популярності б/у авто з Європи залишилися українці, які віддають перевагу новим автомобілям економ-класу вітчизняного виробництва. У цій статті будуть представлені кращі пропозиції по купівлі нових авто строком на 1 рік від українських банків.

Рейтинг пропозицій складений Prostobank.ua станом на 20.09.18р. на підставі дослідження кредитних програм в українських банках. Початковими параметрами рейтингу стали кредити на нові вітчизняні автомобілі в сумі 125 тис.грн строком на 1 рік. В результаті проведеного дослідження стало відомо, що середня процентна ставка за кредитами складає 15,31%.

Мінімальну процентну ставку по автокредитах надає Банк "Глобус". Кредит на купівлю авто марки ЛАДА (за умовами співпраці з "УкрАВТО") надається під 2,49 % річних без щомісячних і разової комісій. Аванс по кредиту складе 50 %.

Другою найбільш вигідною пропозицією по автокредитуванню є програма від Ощадбанку "Ощаддрайв". Кредити надаються під 0,01% річних, але враховуючи наявність разової комісії в 2,5% реальна ставка за кредитом складе 4,63 %. Аванс від 50 %.

На третьому місці рейтингу - "Авто в кредит" від банку "Глобус", який також надається під 0,01% з разовою комісією 2,9%, і обійдеться в 5,36 % річних. Перший авансовий внесок складе не менше 50 %.

На четвертому і п'ятому місці рейтингу - пропозиції від Правэкс-банку по програмах "Укравто-умови на купівлю автомобілів" і "Акційні умови на купівлю автомобілів". За кожною програмою реальна ставка за кредитом складає 6,5 % з авансом від 50%.

На шостому і сьомому місці кращих автокредитів - програми від Укргазбанку "Легкий старт 21-24" і "Легкий старт 25-65" з реальною ставкою за кредитом 7,72% (річна ставка 4,99% + одноразова комісія 1,49%). Вимоги до авансу - від 50 %.

Що стосується популярного серед українців банку - АТ "Приватбанк", то умови автокредитування в цій фінустанові займають лише 25 сходинку рейтингу з реальною ставкою в 18% річних. Набагато привабливішими є умови по кредитних картках від ПриватБанку, які дозволять відшукати бракуючу суму коштів на купівлю авто на вигідних умовах.